PIT program – skąd go ściągnąć?
Redakcja
http://sxc.hu/
Podatnik.info

PIT program – skąd go ściągnąć?

Darmowy program do rozliczania PIT 2023/2024

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Korzystaj ze sprawdzonych źródeł

Wiele osób nie bardzo wie jak , a przede wszystkim za pomocą jakich aplikacji może wypełnić deklarację podatkową drogą elektroniczną. Nie dziwi więc fakt, że duża liczba Polaków wpisuje w różnego rodzaju wyszukiwarki internetowe takie frazy jak np. pity darmowy program czy pity 2018.

Nie zawsze jednak użytkownik może mieć pewność, że ściągnięta przez niego aplikacja pozwoli mu w prawidłowy sposób złożyć e-PIT w urzędzie. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych narzędzi, takich jak np. całkowicie darmowy program PIT Pro 2018/2019 od Podatnik.info. W prosty sposób rozlicz się już dziś darmowym programem PIT pro 2018/2019. Dołącz do grona 13 135 061 zadowolonych Polaków i prześlij PIT do urzędu pobierając program PIT lub wypełniając PIT online.

Dzięki temu zyskujesz:

  • Darmowy program za 0 zł
  • Wysyłkę PIT przez internet (e-deklaracje)
  • Gwarancję bezpieczeństwa za pomocą technologii SSL Certum
  • Szybki zwrot nadpłaty podatku
  • Wszystkie aktualne druki PIT 2018/2019 wraz załącznikami
  • Dostęp do PIT 365 dni w roku z dowolnego miejsca i urządzenia (Chmura PIT)


Pamiętaj! Korzystając z programu PIT pro 2018/2019 otrzymujesz nieograniczony dostęp do swoich deklaracji z możliwością intuicyjnego i szybkiego rozliczenia w zaledwie 5 minut. W każdym momencie możesz wydrukować swój PIT lub wysłać online do urzędu skarbowego bez kolejek. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów i rozlicz swój PIT programem PIT pro 2018/2019.

Podatnik odpowiada za błąd w PIT przed urzędem skarbowym

Kolejnym powodem, który powinien nas zmobilizować do korzystania ze sprawdzonych i godnych zaufania programów do wypełniania PIT, jest osobista odpowiedzialność za błąd w deklaracji podatkowej przed fiskusem. Dla urzędu skarbowego jedyną osobą ponoszącą konsekwencje zaistniałych pomyłek w rozliczeniu rocznym jest podatnik. Oznacza to, że np. jeżeli do wypełnienia PIT-u użyliśmy wadliwego programu, to my odpowiadamy przed organem podatkowym za błędy w zeznaniu, a nie twórca aplikacji.

Dlatego tym bardziej warto korzystać tylko z bezpiecznych programów do wypełniania PIT. Pozwoli to nam w przyszłości uniknąć konieczności dokonywania korekty deklaracji podatkowej lub płacenia karnych odsetek fiskusowi.


Podatnik.info 

Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Podatnik musi przechowywać PIT przez 5 lat! Lepiej nie trzymać go w szafie, bo zginie! Z Podatnik.info możesz mieć do niego dostęp 24h na dobę