PIT program – skąd go ściągnąć?
http://sxc.hu/
Podatnik.info

PIT program – skąd go ściągnąć?

Korzystaj ze sprawdzonych źródeł

Wiele osób nie bardzo wie jak , a przede wszystkim za pomocą jakich aplikacji może wypełnić deklarację podatkową drogą elektroniczną. Nie dziwi więc fakt, że duża liczba Polaków wpisuje w różnego rodzaju wyszukiwarki internetowe takie frazy jak np. pity darmowy program czy pity 2018.

Nie zawsze jednak użytkownik może mieć pewność, że ściągnięta przez niego aplikacja pozwoli mu w prawidłowy sposób złożyć e-PIT w urzędzie. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych narzędzi, takich jak np. całkowicie darmowy program PIT Pro 2018/2019 od Podatnik.info. W prosty sposób rozlicz się już dziś darmowym programem PIT pro 2018/2019. Dołącz do grona 13 135 061 zadowolonych Polaków i prześlij PIT do urzędu pobierając program PIT lub wypełniając PIT online.

Dzięki temu zyskujesz:

  • Darmowy program za 0 zł
  • Wysyłkę PIT przez internet (e-deklaracje)
  • Gwarancję bezpieczeństwa za pomocą technologii SSL Certum
  • Szybki zwrot nadpłaty podatku
  • Wszystkie aktualne druki PIT 2018/2019 wraz załącznikami
  • Dostęp do PIT 365 dni w roku z dowolnego miejsca i urządzenia (Chmura PIT)


Pamiętaj! Korzystając z programu PIT pro 2018/2019 otrzymujesz nieograniczony dostęp do swoich deklaracji z możliwością intuicyjnego i szybkiego rozliczenia w zaledwie 5 minut. W każdym momencie możesz wydrukować swój PIT lub wysłać online do urzędu skarbowego bez kolejek. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów i rozlicz swój PIT programem PIT pro 2018/2019.

Podatnik odpowiada za błąd w PIT przed urzędem skarbowym

Kolejnym powodem, który powinien nas zmobilizować do korzystania ze sprawdzonych i godnych zaufania programów do wypełniania PIT, jest osobista odpowiedzialność za błąd w deklaracji podatkowej przed fiskusem. Dla urzędu skarbowego jedyną osobą ponoszącą konsekwencje zaistniałych pomyłek w rozliczeniu rocznym jest podatnik. Oznacza to, że np. jeżeli do wypełnienia PIT-u użyliśmy wadliwego programu, to my odpowiadamy przed organem podatkowym za błędy w zeznaniu, a nie twórca aplikacji.

Dlatego tym bardziej warto korzystać tylko z bezpiecznych programów do wypełniania PIT. Pozwoli to nam w przyszłości uniknąć konieczności dokonywania korekty deklaracji podatkowej lub płacenia karnych odsetek fiskusowi.


Podatnik.info 

Loading Comments
Gorące tematy
Co spowoduje obniżenie wysokich kosztów funkcjonowania administracji publicznej?
Wyniki sondażu: sondaż 236 głosów
34%

Zmniejszenie liczby urzędników

80 głosów
1%

Zatrudnianie części urzędników na umowach cywilnoprawnych

2 głosów
6%

Rozwój e-administracji

14 głosów
59%

Uproszczenie przepisów prawnych

140 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także