Rozlicz E-deklaracje Online za rok 2020 w 2021

Pobierz program teraz całkowicie bezpłatnie Uruchom w wersji online »
Microsoft Windows
Apple Mac OS
Linux
Android

Formularze PIT

Programem PIT pro 2020/2021 rozliczysz każdy rodzaj druków PIT w tym: E-deklaracje

E-Deklaracje 2020/2021 - Pobierz Program lub Wypełnij Online!

Bezpłatny Program do PIT 2020/21 to popularne oprogramowanie podatkowe, które od przeszło 9 lat pomaga Polakom rozliczyć e-deklaracje z Urzędem Skarbowym. Program jest w 100% bezpłatny i można go pobrać na swój komputer lub uruchomić wersję online bez konieczności pobierania aplikacji. Ty sam decydujesz, jak chcesz korzystać z naszego oprogramowania podatkowego.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z Programu PIT Pro 2020/21?

 • Program jest zgodny z rządowym systemem e-Deklaracje.
 • Posiada tylko aktualne druki PIT przeznaczone do rozliczenia podatku za 2020 rok.
 • Program rekomendowany jest przez Instytut Polskiej Księgowości.
 • Ponad 11 mln osób pobrało naszą aplikację i rozliczyło PIT online.
 • Otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru prosto z Ministerstwa Finansów.
 • Rozliczysz PIT za 2020 rok za darmo w niecałe 5 minut.
 • Szybkie rozliczenie online to szybszy zwrot podatków.

Darmowy Program do PIT 2020/21 to oszczędność czasu i pieniędzy. Już nie musisz polegać na znajomych księgowych lub opłacać biura rachunkowego. Nie musisz też marnować czasu w kolejkach, by osobiście złożyć swoje PIT-y przez Urząd Skarbowy lub pocztę.

Skorzystaj z naszego programu, tak jak miliony Polaków każdego roku i ciesz się szybkim i darmowym rozliczeniem PIT przez intranet. Sprawdź dzisiaj, to nic nie kosztuje!

e-Deklaracje mają już 11 lat

Dawniej rozliczało się PIT przez Urząd Skarbowy i nie było innej możliwości, jak tylko odstać swoje w kolejce. Od 2008 roku sytuacja się zmieniła za sprawą ogromnego rządowego projektu modernizacji i cyfryzacji polskiej administracji publicznej. W tym czasie został wdrożony system e-Deklaracje, który pozwolił Polakom przesyłać formularze podatkowe drogą elektroniczną.

e-Deklaracje to przede wszystkim narzędzie nowoczesnej, efektywnej i przyjaznej administracji skarbowej, która w błyskawiczny sposób potrafi przetwarzać tysiące formularzy podatkowych.

Dlaczego e-Deklaracje to najlepszy sposób na rozliczenie PIT?

 • Wystarczy pobrać darmowy Program PIT lub uruchomić online.
 • System obsługuje wszystkie druki podatkowe.
 • Od 2008 roku do systemu napłynęło ponad 185 milionów formularzy podatkowych.
 • Elektroniczne rozliczenie PIT jest szybkie i darmowe.
 • Programy podatkowe posiadają funkcje pomocy i korekty.
 • Nie trzeba być księgowym, by móc korzystać z e-Deklaracji.
 • Potwierdzenie dostarczenia PIT do Urzędu Skarbowego już w kilka minut po przesłaniu (UPO).

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników PIT Pro 2020/21 i rozlicz się z Urzędem Skarbowym szybko i bez zbędnych stresów.

Kto może rozliczyć e-Deklaracje za 2020?

Wysyłka PIT przez Internet do kompleksowa metoda rozliczania z Urzędem Skarbowym, którą z roku na rok wybiera coraz więcej Polaków. Tylko w samym 2017 roku do Ministerstwa Finansów wpłynęło ponad 11 milionów elektronicznych druków, z najpopularniejszych formularzy. To największa liczba rozliczonych PIT online od początku istnienia systemu e-Deklaracje.

Z naszego programu do PIT korzystają między innymi:

 • ryczałtowcy,
 • przedsiębiorcy rozliczający się liniowo,
 • właściciele działalności gospodarczej opodatkowanej według skali,
 • osoby czerpiące dochód z wynajmu,
 • pracownicy na umowę o pracę, zlecenia oraz umowę o dzieło,
 • podatnicy, którzy czerpią zyski z gry na giełdzie.

Jakie druki PIT można rozliczyć przez internet?

Nasze oprogramowanie podatkowe, działające w ramach systemu e-Deklaracje, jest kompleksowym rozwiązaniem, które pozwala rozliczyć wszystkie dostępne formularze podatkowe oraz załączniki.

Za pośrednictwem programu podatkowego PIT Pro 2020/21 rozliczysz między innymi takie formularze jak:

Za pomocą naszej aplikacji szybko i sprawnie rozliczysz także wszystkie dostępne załączniki PIT za 2020 rok, np. te, które dotyczą ulg podatkowych.

Zyskaj gwarancję skutecznego rozliczenia e-Deklaracji PIT

Nasz program został przygotowany przez doświadczony zespół programistów oraz specjalistów z zakresu prawa podatkowego, dzięki czemu otrzymujesz produkt spełniający wszystkie kryteria Ministerstwa Finansów. Cieszymy się zaufaniem podatników od ponad 9 lat, a nasz Program PIT Pro 2020/21 jest jedną z najczęściej wybieranych i najlepiej ocenianych darmowych aplikacji podatkowych. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Wybierz program, który każdego roku wspiera miliony Polaków.

 • Wsparcie techniczne i podatkowe

PIT Pro 2020/2021 to znacznie więcej niż zwykłe oprogramowanie, dzięki któremu krok po kroku wypełnisz dowolną deklarację podatkową. To przede wszystkim doświadczony zespół ekspertów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące funkcjonowania programu oraz podatków.

 • Bezpłatna pomoc fachowców

PIT Pro 2020/21 jest w 100% bezpłatny. Darmowa jest również pomoc fachowców. Wystarczy, że skorzystasz z wbudowanego formularza kontaktowego w aplikacji i opiszesz nam swój problem, a nasze wsparcie techniczne odpowie na Twoje pytania.

 • Szybka odpowiedź – już w 48h

Gwarantujemy, że żadne pytanie nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi, a maksymalny czas reakcji z naszej strony wynosi 48h. Na pytania dotyczące programu oraz rozliczania podatków odpowiadamy w sposób rzeczowy i przystępny – tak by wyjaśnienie było zrozumiałe nawet dla laika.

Jeżeli masz jakieś pytania, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasi eksperci udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

E-Deklaracje 2020 – co warto wiedzieć?

 1. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, aby poprawnie rozliczyć się z fiskusem, to rozliczenie się ze wszystkich umów i dochodów za miniony rok. Jeżeli na przykład w 2020 roku pracowałeś na umowę o pracę i dodatkowo wykonywałeś zlecenia dla trzech różnych firm, upewnij się, że otrzymałeś PIT-11 od swojego pracodawcy oraz od pozostałych firm, z którymi współpracowałeś.
 1. Po drugie, pamiętaj, aby korzystać tylko i wyłącznie z aktualnych wniosków PITprzygotowanych przez Ministerstwo Finansów. Pod żadnych pozorem nie wolno korzystać ze starych formularzy z lat poprzednich! Jeżeli nie posiadasz formularzy, nie musisz się tym przejmować. Program PIT Pro – e-Deklaracje 2020/2021 posiada wszystkie aktualne druki.
 1. Po trzecie, pamiętaj o terminach rozliczenia. Jeżeli rozliczasz PIT-28, masz czas do końca 1 lutego 2021 roku. W pozostałych przypadkach ostatni dzień na składanie formularzy do Urzędów Skarbowych mija 30 kwietnia 2021 roku.

Nie chcesz popełnić błędu podczas rozliczania i później dokonywać korekt? Skorzystaj naszego programu do e-deklaracji. Program PIT posiada wbudowany system monitorujący proces rozliczenia oraz ostrzegający użytkowników w momencie popełnienia błędu.

Błędy w e-Deklaracjach PIT

Do najczęściej popełnianych błędów zalicza się między innymi:

 • brak podpisu podatnika,
 • nieaktualny formularz,
 • błędy w obliczeniach,
 • błędny numer identyfikatora podatkowego (PESEL lub NIP),
 • brak załączników do PIT-37.

Dołącz do grona podatników, którzy wybrali nowoczesny sposób na rozliczanie podatków. Pobierz Program do PIT 2020/21 i rozlicz e-deklaracje szybko, pewnie i skutecznie.

 

Jak rozliczyć PIT-37 za 2020?  To nic prostszego! Sprawdź nasz krótki film instruktażowy o wypełnianiu deklaracji PIT-37 w roku podatkowym 2020: 

 

Rozlicz PIT za 2020 Programem PIT Pro 2020/2021 już dziś

 

Poradniki Podatkowe