Rozliczenie last minute. Co warto wiedzieć  o...
http://sxc.hu/
podatnik.info

Rozliczenie last minute. Co warto wiedzieć o e-deklaracjach

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Przejdź do akapitów:

Dlaczego warto rozliczać się przez internet?


W sieci dostępnych jest mnóstwo programów, które łatwo, szybko i sprawnie przeprowadzą Cię przez cały proces związany z rozliczeniem. Podczas wypełniania elektronicznego formularza, pola które należy uzupełnić, są automatycznie wyznaczane. W ten sposób podatnik jest w stanie uwzględnić wszystkie ulgi, które mu przysługują. Dodatkowo, program sam zaznacza miejsca, które podatnik uzupełnił błędnie bądź przypadkowo pominął. Dzięki temu rozwiązaniu prawdopodobieństwo, że wyślesz błędnie uzupełniony formularz, jest bliski 0.


Rozliczenie przez internet? Skorzystaj z darmowego programu!


W sieci dostępnych jest mnóstwo programów, które szybko i łatwo przeprowadzą Cię przez cały proces. Skąd wiedzieć, który z nich jest w pełni bezpieczny i skuteczny? Wybierając odpowiedni program sprawdź, czy dane są szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL. Strony internetowe i programy, które korzystają z tego rozwiązania, gwarantują, że przesyłane rozliczenie PIT jest nieczytelne dla innych. Jedynie końcowy odbiorca, a więc Urząd Skarbowy – może je odszyfrować i wykorzystać do prawidłowego rozliczenia podatków.


Powyższa kwestia jest tak naprawdę najważniejsza, aczkolwiek dla wygody i pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, warto skorzystać z programu, który posiada system inteligentnych podpowiedzi. Taki program bardzo łatwo przeprowadzi Cię przez cały proces, uwzględni wszelkie możliwe ulgi, a ponadto – policzy wszystko za Ciebie! Jednym z najbardziej docenianych programów do rozliczeń deklaracji jest podatnik.info.


Zwroty szybciej i pod kontrolą


Jakie są jeszcze inne zalety rozliczenia drogą elektroniczną? Jeżeli kogoś nie przekona łatwość z jaką możemy rozliczyć się przez internet, może przekona coś innego. Korzystając z tej możliwości szybciej otrzymamy zwrot podatku. Rozliczenia dokonywane drogą elektroniczną są z reguły szybciej procesowane, a tym samym nasze pieniądze trafiają na konto w krótszym czasie, niż przy tradycyjnym składaniu deklaracji.


Przekonałeś się do rozliczenia swojej deklaracji online? Dostrzegasz, ile wiąże się z tym korzyści? Jeśli tak, to znakomicie, choć mamy dla Ciebie jeszcze jedną zaletę – bezpieczeństwo! Idź za radą Rządu i zostań w domu rozliczając się online. W ten sposób nie narażasz zdrowia swojego i wszystkich dookoła.


Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Dostałem PIT-11. Co dalej?