Program PIT 2018/2019 online - rozliczenie PIT przez internet | PIT Pro

Program PIT 2018/2019

Pobierz program teraz całkowicie bezpłatnie Uruchom w wersji online »
Microsoft Windows
Apple Mac OS
Linux
Android

Rozliczenie PIT za 2018 w 2019

Program PIT pro 2018/2019
Rekomenduje Instytut Polskiej Księgowości

Już od 7 lat pomagamy rozliczać podatek dochodowy

Program PIT pro 2018/2019 to jeden z najpopularniejszych programów podatkowych, z którego skorzystało już ponad 13 135 061 podatników z całej Polski. Program działa zgodnie z Ministerstwem Finansów oraz posiada rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości.

Dzięki naszej aplikacji szybko i sprawnie wykonasz rozliczenie PIT bez konieczności wychodzenia z domu.

Program PIT pro 2018/2019 to przede wszystkim:

 • prosta obsługa dla każdego
 • pełna wersja dostępna za darmo
 • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem SSL

Nie musisz znać się na podatkach, wystarczy darmowy Program PIT pro 2018/2019.

Rozliczenie PIT 2018 w 2019

e-deklaracje wysyłka online

Jak wypełnieć PIT 2018/2019?

Już nie musisz instalować Programu PIT pro 2018/2019 na swoim komputerze, by rozliczyć się z podatku dochodowego. Uruchom program w wersji online i rozlicz PIT za pomocą tabletu lub smartfona. Wyślij wymagany przez urząd skarbowy PIT do Ministerstwa Finansów za pomocą Internetu w niecałe 5 minut. To łatwiejsze, niż myślisz.

Darmowy Program PIT pro 2018/2019 to nie tylko pewność skutecznego rozliczenia PIT

 • oszczędzaj czas i pieniądze
 • zyskaj dostęp do potwierdzenia wysyłki (UPO)
 • szybkie rozliczenie to szybszy zwrot podatku

Zyskaj nieograniczony dostęp do programu bez żadnych opłat. Sprawdź!

Program PIT Pro 2018/2019 - Bezpłatna pomoc ekspertów

Wsparcie techniczne i podatkowe

Program PIT pro 2018/2019 to nie tylko wygodne narzędzie do rozliczania podatków, dzięki któremu krok po kroku wypełnisz dowolną deklarację podatkową. To również doświadczony zespół ekspertów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie z zakresu rozliczenia rocznego oraz funkcjonowania aplikacji.

 • bezpłatne wsparcie techniczne
 • szybka odpowiedź 48h
 • opieka merytoryczna

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasi eksperci udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

Pomagamy między innymi:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
×

Wersja mobilna

Drogi użytkowniku, wersja którą próbujesz pobrać jest przeznaczona na komputery z systemem windows.

Aby później rozliczyć się za pomocą komputera, podaj swój adres e-mail by otrzymać link do pobrania programu.

Jeśli nie chcesz korzystać z komputera, możesz rozliczyć się online tutaj

Rozliczenie PIT za 2018 w 2019

Program PIT Pro 2018/2019, który udostępniamy od ponad 9 lat na naszej stronie, jest w 100% BEZPŁATNYM i jednym z najczęściej pobieranych programów do rozliczeń podatkowych. Jesteśmy obecni od samego początku działania elektronicznego systemu rozliczania podatków w Polsce. Rozlicz PIT 2018 ze sprawdzonym doradcą!

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z programu do rozliczania podatków, skorzystaj z naszej aplikacji i przekonaj się, że skuteczne rozliczanie PIT 2018 online nie musi być skomplikowane. Wystarczy pobrać program do PIT 2019 lub uruchomić go w wersji online i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Cały proces wypełniania formularzy PIT 2018/2019 jest prosty i czytelny, a w razie pomyłki przy wpisywaniu danych, program wskaże miejsce błędu i zasugeruje poprawne działanie. Dzięki temu rozliczenie PIT jest jeszcze prostsze.

 

Program PIT 2018/2019

Przy pomocy naszego programu możesz wypełnić PIT za 2018:

oraz załączniki PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT 28/A, PIT 28/B, PIT/0, ZAP-3.

Możesz pobrać Program PIT Pro 2018/2019 i zainstalować na swoim komputerze lub wypełnić go online. Jeżeli rozliczanie podatków nie jest Twoją mocną stroną, program poprowadzi Cię krok po kroku. Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcją, a rozliczenie PIT zajmie Ci kilka minut! W każdej chwili możesz także wrócić do poprzednich działań oraz na końcu sprawdzić gotowy, wypełniony już PIT.

 1. Krok: Na początek wybierz:
 1. Krok: Wskaż źródło swoich przychodów. Jeżeli rozliczasz się ze współmałżonkiem, w kolejnej karcie programu należy podać także jego przychody.
 2. Krok: Zaznacz odliczenia podatkowe, które Ci przysługują, np. ulgę prorodzinną. Jeżeli punkt ten Cię nie dotyczy, po prostu przejdź dalej.
 3. Krok: Uzupełnij kwotę rocznych przychodów (sumę przychodów ze wszystkich umów, jeśli masz ich więcej niż jedną).
 4. Krok: Podaj sumę składek na ubezpieczenie społeczne, zapłaconą przez płatnika/płatników.
 5. Krok: Podaj sumę składek zapłaconych na ubezpieczenie zdrowotne.
 6. Krok: Wpisz kwotę zapłaconych i składek na ubezpieczenie zdrowotne, które zostały Ci zwrócone za rok 2018.
 7. Krok: Uzupełnij swoje dane osobowe. Zwróć szczególną uwagę na poprawność numeru PESEL oraz kodu pocztowego. Jeżeli nie rozliczasz się indywidualnie, w kolejnej karcie podaj dane osobowe swojego współmałżonka.
 8. Krok: Sprawdź druk PIT 2019 za 2018, który wygenerował program. Jeżeli w formularzu znajdują się jakieś błędy, program zasygnalizuje to poprzez znak wykrzyknika. Możesz do nich wrócić i poprawić błędne dane.
 9. Krok: Złóż deklarację. Możesz wydrukować druk PIT online i wysłać go listownie do Urzędu Skarbowego lub zawieźć osobiście. Jednak wypełniając e-deklaracje, najszybszą drogą jest wysyłka druku PIT 2018 online.

Wypełnianie deklaracji podatkowej za rok 2018 krok po kroku pomaga uniknąć pomyłek. Jeżeli jednak takie się zdarzą, bez problemu zauważysz to dzięki uwagom, które przekaże program – w postaci czerwonych wykrzykników. Jeżeli nie poprawisz błędów, nie będziesz mógł dokończyć uzupełniania deklaracji podatkowej, a tym samym ozliczenie PIT nie będzie mogło być przesłane do Urzędu Skarbowego. Nie musisz być więc ekspertem, aby sprawnie i bezbłędnie rozliczyć swoje podatki.

 

PIT przez Internet 2018/2019 – jak wypełnić?

Program PIT 2018/2019 stworzono w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, dotyczące składania zeznań podatkowych. Od 2008 roku istnieje możliwość rozliczania deklaracji podatkowej elektronicznie poprzez zainstalowanie odpowiedniego programu lub uzupełnianie PIT online. Początkowo możliwość wysłania PIT drogą elektroniczną była zarezerwowana dla nielicznej grupy osób, które posiadały elektroniczny podpis, jednak odkąd zmieniono przepisy, programy do rozliczeń podatków stały się coraz popularniejsze.

PIT-y online w niedługim czasie stały się dostępne dla każdego i tak w ubiegłym roku podatnicy złożyli przez Internet ponad 11 mln deklaracji. Wszystko wskazuje też na to, że PIT 2019 przyniesie kolejny rekord w ilości rozliczeń internetowych. Wysyłka przez internet jest darmowa, bezpieczna i o wiele szybsza niż tradycyjne rozliczanie podatków, dzięki czemu czas oczekiwania na zwrot podatku znacznie się skraca.

Bez względu na to, czy rozliczasz PIT przez internet, czy w sposób tradycyjny, pamiętaj i rozlicz PIT w terminie, do kiedy możesz złożyć formularz. Termin na złożenie rozliczenia PIT 2018 mija 30 kwietnia 2019 r., o godz. 23:59. Datę tę możesz także potwierdzić w swoim Urzędzie Skarbowym. W wyjątkowych sytuacjach data ta może być bowiem inna – np. wówczas, gdy ostatni dzień kwietnia przypada w sobotę lub w niedzielę. W 2019 roku jest to wtorek, a więc 30 kwietnia jest terminem obowiązującym.

O wypełnieniu druku PIT online warto pomyśleć jednak wcześniej i nie wysyłać deklaracji PIT 2018 w ostatniej chwili. Za opóźnienie grożą bowiem kary. A decydując się na wysyłkę rozliczenia w ostatnim dniu ryzykujesz, że może Ci się to nie udać. W przypadku składania e-deklaracji wystarczy awaria komputera, internetu, brak prądu, zaś w przypadku druków papierowych na drodze może stanąć ci zepsuty samochód, choroba lub zbyt długie kolejki na poczcie. Im wcześniej prześlesz rozliczenie PIT, tym więcej będziesz mieć spokoju!

Uruchom nasz program PIT za 2018 w 2019 w przeglądarce i sprawdź jego funkcje już teraz. Przekonaj się, że aby rozliczyć podatek, nie trzeba być księgowym.

 

Rozlicz PIT 2018/2019 w terminie

Deklaracja podatkowa 2018/2019 przez Internet

Jak rozliczyć pit przez Internet zgodnie z zasadami Ministerstwa Finansów? Wystarczy skorzystać z naszej aplikacji podatkowej. Wypełniając swoją deklarację przy pomocy PIT Pro – Program PIT 2018 nie musisz znać się na podatkach. Program został wyposażony w system inteligentnych podpowiedzi, który sugeruje, jakie informacje w jakich rubrykach powinny zostać umieszczone – adekwatnie do rodzaju deklaracji.

To bardzo ułatwia i przyspiesza rozliczenie roczne za 2018, eliminując ryzyko popełnienia błędu. Raz wprowadzona informacja jest automatycznie powielana. Nie musimy jej zatem za każdym razem przepisywać na nowo. Nie bez znaczenia jest również wsparcie techniczne, które uzyskujesz wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z danego programu. Nieoceniona staje się pomoc eksperta, który udzieli pomocy w razie jakichkolwiek problemów. Wybierz program do rozliczania PIT 2018/2019 przygotowany przez naszych ekspertów z prawa podatkowego i rozlicz PIT z pełnym wsparciem ze strony naszych specjalistów.

Wypełnienie druku PIT online jest dużym ułatwieniem dla osób, które nie są specjalistami od podatków. Rozliczenie PIT w programie jest dużo prostsze niż wypełnianie tradycyjnego druku. Tutaj wystarczy odpowiedzieć na pytania wygenerowane przez kreator. Na podstawie udzielonych odpowiedzi program PIT uzupełni właściwy druk PIT 2019.

 

Jak rozliczyć i wypełnić PIT za 2018 online?

Program do rozliczania deklaracji podatkowej możesz pobrać i zainstalować bezpośrednio na swoim komputerze lub przy jego pomocy uzupełnić podatki online. Rozliczenie PIT 2018/2019 online jest o tyle wygodne, że bez względu na to z jakiego systemu operacyjnego korzystasz czy jakiej przeglądarki internetowej używasz, możesz spokojnie zacząć rozliczyć deklarację podatkową przez Internet. Wersja programu w takiej postaci nie wymaga aktualizacji do wymogów PIT 2019. Korzystasz z tych udogodnień nie pobierając żadnego pliku.

Warto zwrócić uwagę także na fakt, że Program PIT 2018/2019 jest dostosowany do różnych systemów operacyjnych komputera. Bez problemu skorzystają więc z niego osoby, które używają:

 

Program PIT Pro 2018/2019 – Twoje korzyści za rozliczenie PIT przez internet

Naszą najlepszą rekomendacją jest ZAUFANIE użytkowników – z programu skorzystało już ponad 11 mln Polaków! Ministerstwo Finansów zachęca do rozliczania się z administracją podatkową w formie elektronicznej, ponieważ usprawnia to cały proces przekazywania danych do Urzędów Skarbowych i skraca czas reakcji urzędników. Im szybciej złożysz swoją deklarację podatkową, tym szybciej otrzymasz też należny zwrot podatku, jeżeli taki Ci przysługuje. Składana e-Deklaracja 2018/2019 jeszcze bardziej przyspiesza ten proces!

Już teraz skorzystaj z programu PIT Pro 2018/2019!

Wyślij PIT online!