Rozlicz PIT 2019 w programie PIT Pro lub online
Podatnik.Info
Podatnik.Info

Rozlicz PIT 2019 w programie PIT Pro lub online

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

 

Otrzymanie PIT-11 to jedynie połowa drogi do prawidłowego dopełnienia obowiązku podatkowego. Podatniku – rozlicz się przy pomocy programu PIT i uzupełnij swoją deklarację samodzielnie!

 

Rozlicz PIT za 2018 Programem PIT Pro lub online

Polacy coraz bardziej przychylnym okiem patrzą na samodzielne rozliczenie PIT. Badania przeprowadzone przez KPMG i CBOS jednoznacznie wskazują, iż złożenie deklaracji podatkowej nastręcza nam coraz mniej problemów i zabiera coraz mniej czasu. Należy jednak pamiętać, iż nawet nieumyślne złożenie niepoprawnej deklaracji podatkowej może wiązać się z nieprzyjemnościami. W wypadku niezamierzonych błędów, konsekwencje niepoprawnej deklaracji nie muszą mieć wymiaru karnego. Jednakże nieopłacenie całości podatku, skutkujące koniecznością uiszczenia ustawowych odsetek, może okazać się bardzo dotkliwe dla naszej kieszeni.

 

Podatniku – uniknij zbędnych problemów i rozlicz się poprawnie za pierwszym razem! Dzięki wbudowanym mechanizmom kalkulacyjnym, program PIT pomoże Ci błyskawicznie wyliczyć ostateczną wysokość podatku. Aplikacja ta pomoże również w ustaleniu właściwego urzędu skarbowego, podpięciu pod formularz odpowiednich załączników, jak i wybraniu odpowiedniej formy rozliczenia: jako osoba prywatna, małżeństwo bądź samotny rodzic niepełnoletniego dziecka.

 

Rozlicz PIT 2019 szybko i wygodnie

Niektóre z błędów, które najczęściej pojawiają się w papierowym rozliczeniu PIT 2019, nie dotyczą wcale niepoprawnego wyliczenia podatków czy ulg. Według ekspertów, część deklaracji zostaje uznane za nieważne z powodu takich omyłek jak brak podpisu pod deklaracją, czy niezaznaczenie odpowiedniego okienka w polu wyboru złożenia deklaracji bądź korekty. Pomimo faktu, iż jesteśmy pewni poprawnego charakteru wyliczeń zawartych w naszej deklaracji, powinniśmy zawsze zwracać uwagę na kompletność druku.

 

Masz wątpliwości względem deklaracji papierowej? Zdarzyło Ci się w przeszłości przeoczyć pole formularza podatkowego? Rozlicz się w programie PIT online! Aplikacja ta cały czas asystuje użytkownikowi w określeniu celu i adresata zeznania podatkowego, uniemożliwiając pominięcie kluczowych pól deklaracji. Podejmując decyzję o skorzystaniu z programu PIT, wybierasz sprawdzone rozwiązanie, za pomocą którego każdego roku Polacy przesyłają miliony formularzy PIT-37, PIT-36, PIT-36L i PIT-28. Sprawdź już dziś jak może Ci pomóc program PIT przez Inetrnet!


Loading Comments
Gorące tematy
Do kiedy z reguły rozliczasz się z fiskusem?
Wyniki sondażu: sondaż 979 głosów
4%

do 31 stycznia

39 głosów
17%

do 15 lutego

167 głosów
27%

do 31 marca

269 głosów
51%

do 30 kwietnia

504 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Szybki PIT za 2018? Rozlicz PIT Programem PIT Pro lub online