Uber – Warszawa
Flickr.com/CC-BY
Uber

Uber – Warszawa

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Uber ma wiele do zaoferowania, ale nie wszyscy użytkownicy tej platformy zdają sobie z tego sprawę. Niektórzy nie wiedzą, czym różnią się poszczególne opcje przejazdów i co wybrać w ramach oferty Uber. Warszawa może się pochwalić dodatkową funkcją, związaną z dostarczaniem posiłków. Jest bardzo pomocna przy zamawianiu jedzenia, a mimo to nie każdy o niej słyszał. Co jeszcze warto wiedzieć o Uberze, by ułatwić sobie życie?

Uber – Warszawa a usługa UberPOP 

UberPOP to najbardziej ekonomiczna opcja, która pozwala najwięcej zaoszczędzić. Została stworzona głównie z myślą o osobach, które szukają niedrogich sposobów na przejazd w mieście, ponieważ nie zawsze mogą sobie pozwolić na taksówki, a komunikacja miejska nie dociera wszędzie, nie jeździ też o każdej porze. UberPOP to rozwiązanie, na które każdy może sobie pozwolić, ze względu na stosunkowo niskie ceny przejazdów oraz dostępność o każdej porze dnia i nocy. Aplikacja wskazuje zawsze najkrótszą trasę (chyba, że pasażer będzie chciał jechać dłuższą drogą), co pozwala szybko dotrzeć na miejsce. UberPOP to doskonała propozycja na co dzień, kiedy trzeba dojechać, np. na spotkanie albo imprezę.

UberSELECT – wysoki standard w zasięgu ręki 

Nieco droższą, ale nadal pozwalającą zaoszczędzić na przejazdach opcją jest UberSELECT. Podstawowa różnica pomiędzy nią a UberPOP polega na standardzie – w tej usłudze pasażer może się zdecydować na lepsze samochody i skorzystać z usług kierowców, którzy mają najwyższe oceny w aplikacji, co świadczy o jakości serwowanych przez nich usług. Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że w ramach UberSELECT w jednym pojeździe może być maksymalnie 4 pasażerów. Dzięki temu można uniknąć ścisku i zapewnić sobie wygodną podróż. Z tego wariantu warto skorzystać, kiedy potrzebny jest transport na jakąś wyjątkową okazję − wtedy komfort ma duże znaczenie, z czego doskonale zdają sobie sprawę kierowcy Uber. Warszawa to miasto, gdzie działa wiele firm, których klienci potrzebują komfortowego środka transportu, pozwalającego bez przeszkód poruszać się po stolicy. UberSELECT im to zapewni, oferując przy okazji niezbyt wygórowaną kwotę. 

UberEATS – nie tylko podróże 

Warszawiacy mogą też skorzystać z innej usługi Ubera, niezwiązanej z przejazdami pasażerów i niedostępnej na razie w innych polskich miastach. Otóż kierowcy w stolicy mogą zamiast osób, przewozić też jedzenie. Nierzadko się zdarza, że zamawiając obiad z dostawą do domu, restauracja podaje długi czas oczekiwania na posiłek. Jest to w pewnej mierze spowodowane tym, że doręczyciel musi poczekać na kilka zamówień zanim zacznie je rozwozić, a dostawa wszystkich potraw zabiera sporo czasu. UberEATS eliminuje tę przeszkodę, bo dzięki niemu kierowcy znajdujący się w pobliżu, mogą odebrać pojedyncze zamówienie użytkownika Ubera i zawieźć pod wskazany adres. To znacznie przyspiesza proces dostawy i skraca go do maksymalnie 30 minut. Ta funkcjonalność rozwiązuje także problem napiwków – już nie trzeba się zastanawiać, ile ich dać. Cała suma, obejmująca cenę posiłku, dostawy oraz napiwki zostaje automatycznie pobrana z konta. W ramach UberEATS kierowcy dostarczają jedzenie z wielu warszawskich lokali. Warto wypróbować tę możliwość i przekonać się, jak bardzo ułatwia to zamawianie posiłków. 

Loading Comments
Gorące tematy
W jaki sposób rozliczasz się z fiskusem?
Wyniki sondażu: sondaż 276 głosów
72%

używam programu do PITów

198 głosów
22%

samodzielnie

62 głosów
2%

z pomocą rodziny lub znajomych

6 głosów
4%

zlecam to księgowemu lub doradcy podatkowemu

10 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Uber – Wrocław