Gorące tematy

O nas

Portal Podatnik.info istnieje od 2010 r. Serwis jest odwiedzany przez ponad 1 mln internautów miesięcznie. Stanowi rzetelne źródło informacji podatkowo-księgowej, dostarczając wielu przydatnych podatnikom narzędzi.

Intuicyjny program do PIT 2020/2021 co roku umożliwia bezproblemowe rozliczenie się z fiskusem. Ponadto na portalu można znaleźć bazę teleadresową biur rachunkowych, doradców podatkowych, urzędów skarbowych, kancelarii prawnych, biegłych rewidentów i oddziałów ZUS. Oprócz tego serwis zawiera kalendarz podatnika oraz kalkulatory, pozwalające obliczyć wysokość różnego rodzaju zobowiązań i wskaźników podatkowych.

Podatnik.info zawiera również ważne informacje na temat rynku pracy zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Dzięki nim obie strony dowiedzą się o swoich prawach i obowiązkach wynikających z przepisów Kodeksu Pracy, jakie są wady i zalety poszczególnych form zatrudnienia oraz jakie zawody i branże są najbardziej przyszłościowe.

Dodatkowo przedsiębiorcy w zakładce Moja firma mogą uzyskać informacje w jaki sposób zarejestrować działalność gospodarczą, jakie są formy finansowania przedsiębiorstwa oraz jak najkorzystniej wybrać formę opodatkowania. Osoby prowadzące działalność dowiedzą się również jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać dotację unijną dla swojej firmy.