Gorące tematy
Czy 500 zł na dziecko to dobry pomysł?
Wyniki sondażu: sondaż 463 głosów
20%

Tak, gdyż przyczyni się do większej ilości urodzeń dzieci

93 głosów
21%

Nie, gdyż pieniądze trafią do niewłaściwych rodzin

96 głosów
59%

Nie jest to wystarczająca zachęta dla rodziców do posiadania dzieci

274 głosów
Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także
Ostatnie dni na rozliczenie się z fiskusem
Redakcja
http://sxc.hu/

Ostatnie dni na rozliczenie się z fiskusem

Podziel się tym artykułem:   

Niespełna tydzień pozostał podatnikom na rozliczenie się z urzędem skarbowym za 2010 rok. Na pocztach i w urzędach tworzą się coraz większe kolejki, bo sporo osób postanowiło złożyć zeznanie w ostatniej chwili. 

W tym roku podatnicy mają czas na złożenie zeznania do 2 maja. Przyszły poniedziałek jest więc ostatnim dniem, w którym bez naruszania terminu można złożyć PIT osobiście, przez internet lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. W tym ostatnim przypadku liczy się data nadania listu poleconego, więc jak co roku znajdą się tacy, którzy swój PIT będą chcieli przesłać tuż przed północą.

 

Aby uniknąć kolejek, warto rozliczyć się już teraz – najlepiej przez internet. To coraz popularniejsza metoda, a Ministerstwo Finansów szacuje, że do 2 maja w ten sposób rozliczy się ponad milion podatników. I nic dziwnego – jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby złożyć PIT. 

 

W zakładce „Program” na naszej stronie, znajdziesz darmowy program do PIT-ów. Dzięki niemu bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie złożysz zeznanie. 

Podziel się tym artykułem: