Darmowy Program do PIT 2018/2019 - jak rozliczyć się...
FreeImages
Podatnik.Info

Darmowy Program do PIT 2018/2019 - jak rozliczyć się szybko online?

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Darmowy PIT za 2018 dla podatnika

Możliwości, które oferuje darmowy Program do PIT w pełni wystarczą podatnikom rozliczającym deklarację PIT-37 w oparciu o otrzymany od pracodawcy druk PIT-11. Przy jego asyście bez trudu uzupełnimy formularz o uzyskane wynagrodzenie, a aplikacja samoczynnie wpisze podliczone wartości w odpowiednie pola deklaracji i poprawnie zaokrągli wynik do pełnej złotówki. Program ten z pewnością przysłuży się podatnikom, rozliczającym w swojej deklaracji odpisy od podatku. Aplikacja PIT posiada w swojej bazie aktualne druki załączników, dzięki czemu rozliczenie zeznania podatkowego z uwzględnieniem właściwych ulg jest zarówno proste, jak i szybkie.

  

Darmowy PIT, darmowa weryfikacja

Podatnicy, którzy zdecydowali się na rozliczenie deklaracji podatkowej PIT-37 poprzez darmowy PIT Pro, bez problemów będą mogli przesłać deklarację, autoryzując ją przy użyciu standardowych danych, takich jak personalia i wysokość zarobków za 2017 rok. Użytkownik bezpłatnego programu PIT, podobnie jak w przypadku jego płatnych odpowiedników, nie musi posiadać elektronicznego podpisu kwalifikowanego, którego koszt wynosi nawet 300 złotych!

 

Czy darmowy PIT jest bezpieczny?

Rozliczając swoje zeznanie podatkowe przy pomocy bezpłatnego programu PIT, nie narażamy się na żadne ryzyko. Aplikacja ta korzysta ze wszystkich procedur bezpieczeństwa, opracowanych przez Ministerstwo Finansów. Uzupełniając zeznanie podatkowe, mamy pewność, iż nasze dane trafią wprost na serwery fiskusa za pośrednictwem szyfrowanego połączenia internetowego.

  

Rozlicz darmowy PIT na swoim smartfonie

Nie każdy darmowy PIT oferuje możliwość rozliczenia deklaracji podatkowej przy użyciu aplikacji mobilnej – program PIT udostępnia taką opcję dzięki swojej aplikacji PIT APP. Procedura złożenia formularza PIT-37 2019 sprowadza się wówczas do zrobienia zdjęcia otrzymanemu od pracodawcy PIT-11, a wbudowany w aplikację mechanizm OCR (służący do przetwarzania zdjęcia na tekst) samoczynnie przeniesie odpowiednie wartości liczbowe do poszczególnych kolumn deklaracji PIT-37 za 2018.

  

Darmowy PIT 2019 naszej firmy wychodzi naprzeciw podatnikom, chcącym rozliczyć deklaracje w jak najprostszy sposób, zachowując przy tym wszystkie wymogi związane z bezpieczeństwem. Sprawdź możliwości, które oferuje darmowy PIT Pro na swojej przeglądarce, komputerze bądź smartfonie!

Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Odsetki ustawowe od opóźnionych należności