Zarabianie na pożyczkach. Czy to możliwe?
KS
Pożyczkoposiadacz
PożyczkoPosiadacz

Zarabianie na pożyczkach. Czy to możliwe?

Darmowy program do rozliczania PIT 2023/2024

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Możliwości jest wiele. Jednak tylko nieliczne dają szansę na osiągnięcie ponadprzeciętnego zysku. Średni przychód Uczestników innowacyjnej platformy finansowej o nazwie PożyczkoPosiadacz w ciągu 9 miesięcy wyniósł aż 19. 79%!

Przeczytaj i przekonaj się jak działa ten system.

Ten artykuł poinformuje Cię o:

  • Zasadzie działania Systemu Sprzedaży Pożyczek PożyczkoPosiadacz.
  • Zarobku, który uzyskasz jako Uczestnik.
  • Nowych programach: Agent i Polecaj.

O jakości świadczy ilość

PożyczkoPosiadacz jest innowacyjną platformą finansową, która funkcjonuje od 2013 roku, gromadząc coraz więcej Uczestników. W ten sposób zarabia już ponad 2.000 osób! Ten innowacyjny system opiera się na prostym mechanizmie kupna i sprzedaży pożyczek. To, co wyróżnia go od innych, to możliwość osiągania ponadprzeciętnego dochodu. Aby móc zarabiać w ten sposób nie jest konieczne posiadanie specjalistycznej wiedzy. Wystarczy być osobą pełnoletnią i podpisać umowę dostępu do Systemu.

Skąd zysk?

Handel pożyczkami nie jest całkowitą nowością. Zasada działania social lending, czyli pożyczek społecznościowych jest podobna. Pożyczkodawca zarabia na odsetkach z udzielonej pożyczki, jednak do zawarcia umowy dochodzi bez pośredników. W Systemie PożyczkoPosiadacz uczestnik kupuje pożyczkę, zawierając umowę przeniesienia prawa majątkowego. Innymi słowy, staje się właścicielem pożyczki udzielonej przez firmę finansową pożyczkobiorcy, który spłaca ją w miesięcznych ratach. Zysk Uczestnika to odsetki kapitałowe oraz rabat udzielany przy zakupie pożyczek. A co stanie się jeżeli pożyczkobiorca nie będzie spłacać? W takiej sytuacji Uczestnik także otrzyma swój zarobek należny na dzień zawarcia umowy zwrotnego przeniesienia prawa majątkowego. Po jej zawarciu ponownie stanie się właścicielem pożyczki i już na własną rękę odzyskuje należne jej kwoty. Uczestnicy platformy mogą też w każdej chwili sprzedać posiadane pożyczki, korzystając z giełdy prywatnej.

Nowe możliwości

Satysfakcja klienta jest bardzo ważna. Dlatego twórcy Systemu Sprzedaży Pożyczek PożyczkoPosiadacz wciąż odkrywają przed Uczestnikami nowe szanse, które pozwalają na jeszcze większy zarobek.

W ramach funkcjonowania Systemu zostały uruchomione dwa nowe programy. Pierwszy z nich, czyli Program Agent, jest skierowany do tych, którzy powadzą działalność gospodarczą. Umożliwia uzyskiwanie ekstra dochodu dzięki budowaniu własnej sieci i sprzedaży produktu, czyli Systemu PożyczkoPosiadacz. Program Polecaj, to propozycja dla wszystkich Uczestników, bez ograniczeń. Jego zasada jest bardzo prosta. Wystarczy, że Uczestnik zarekomenduje system innej osobie, która podpisze umowę dostępu do systemu i zacznie kupować pożyczki, wówczas zacznie zarabiać.

Dobrym sposobem na zasilenie portfela, są inwestycje alternatywne. Sprawdź, które branże są najbardziej popularne i jakie warunki trzeba spełnić, żeby zarabiać w ten sposób!

Dołącz do grona tych, którzy już zarabiają.

Miałeś okazję osiągać dochód w podobny sposób?

Zachęcamy Cię do wyrażenia swojego zdania!


Monika Barzycka
 

Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Nie zawsze wiarygodne reklamy parabanków