Debiut Aion Bank na polskim rynku
Podatnik.info
Podatnik.info
Podatnik.info

Debiut Aion Bank na polskim rynku

Darmowy program do rozliczania PIT 2023/2024

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Aion Bank chce zrewolucjonizować polską branżę finansową poprzez wprowadzenie modelu subskrypcyjnego niczym Netflix czy Spotify. Dla konsumentów przygotowane zostały trzy plany – Light (darmowy), Smart oraz All-Inclusive. Dzięki comiesięcznej opłacie klienci zyskują dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów, oferowanych przez bank bez limitów i ograniczeń, m.in.:

  • prowadzenie konta;

  • kartę do rachunku;

  • wypłaty z bankomatów na całym świecie;

  • przelewy lokalne i międzynarodowe;

  • wymianę walut po kursie międzybankowym – bez ograniczeń dot. kwot, częstotliwości czy liczby transakcji;

  • brak dodatkowego spreadu bez względu na walutę;

  • rachunek główny prowadzony w PLN i dodatkowe – w EUR, USD, CHF i GBP;

  • nawet 5 kart do rachunku (fizycznych i wirtualnych).

Pierwszy bank subskrypcyjny w Polsce

Bank funkcjonuje w 100% w przestrzeni internetowej, dlatego każdą operację finansową i transakcję można wykonać z poziomu aplikacji mobilnej. Jest to ogromna oszczędność czasu, który zwykle zostałby poświęcony na wizytę w placówce stacjonarnej, czy też logowanie się przez komputer. Warto tutaj wspomnieć, że subskrybenci mają stale do dyspozycji czat i infolinię, które działają także w języku polskim.

Zaletą, którą Aion Bank szczególnie przyciąga do siebie kolejnych klientów, jest transparentność – nie ma dodatkowych, ukrytych kosztów ani haczyków, ponieważ wszystkie informacje i zasady są jasne i klarowne. Konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, globalne inwestycje, a nawet ubezpieczenie samochodowe – to wszystko jest dostępne w jednej aplikacji mobilnej, bez wychodzenia z domu. 

Jeszcze taniej z kodem promocyjnym

W związku z premierą, na pierwszych klientów czeka specjalna promocja. Użytkownicy, którzy zdecydują się założyć konto Light, zyskają opcję darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie do końca września, natomiast osoby, które wybiorą plan Smart lub All-Inclusive, otrzymają pierwszy miesiąc subskrypcji gratis. Czytelnicy Podatnika, wpisując kod polecający AION2MFF po pobraniu aplikacji, mogą liczyć na dwa miesiące darmowego korzystania z konta Smart lub All-Inclusive.

Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Dyrektywa DAC 7 - nowe obowiązki dla operatorów platform cyfrowych