Maciej Szulikowski
Maciej Szulikowski

Radca Prawny

Informacje:

Maciej Szulikowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia z prawa angielskiego, niemieckiego i prawa Unii Europejskiej, zorganizowane przez Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge i Uniwersytetem w Bonn. Maciej Szulikowski był stypendystą Uniwersytetu w Konstancji (Niemcy) oraz ukończył podyplomowe studia przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie przygotował prawno-porównawczą pracę dyplomową na temat Europejskiego Prawa Bankowego.

Od 2004 roku pełni funkcję partnera zarządzającego w M. Szulikowski i Partnerzy Kancelarii Prawnej. Jego specjalizacja to rynek kapitałowy, prawo bankowe i finansowe, handlowe i cywilne, jak również prawo własności intelektualnej oraz spory sądowe i arbitrażowe.

 

Maciej Szulikowski - Strona 8 z 8

Nowy 2012 Rok będzie z pewnością obfitował w zmiany w...

Nowy 2012 Rok będzie z pewnością obfitował w zmiany w prawie, szczególnie ze względu na nie tak dawne wybory parlamentarne oraz wyzwania, jakie stoją przed nowym rządem. Pierwsze dni stycznia są doskonałą okazją nie tylko do podsumowań, ale również najlepszym momentem, aby przyjrzeć się, co nas czeka w rozpoczynającym się właśnie roku. Korzystając zatem z okazji chcielibyśmy przedstawić Państwu zmiany w prawie, które czekają nas w nadchodzącym roku oraz nasze życzenia prawne na Nowy 2012 Rok.