Gorące tematy
Kalendarz podatnika

Widget

Widget to interaktywny dodatek, dzięki któremu będziesz otrzymywał informacje o najświeższych wiadomościach z portalu podatnik.info. Bardzo łatwa i szybka instalacja umożliwi Ci korzystanie z widgeta już od zaraz! Wystarczy kliknąć przycisk Pobierz, aby zainstalować program na komputerze.

 

 

Po dokonaniu instalacji, w dolnym prawym rogu ekranu Twojego monitora wyświetli się zielona ikonka. Widget na bieżąco będzie Cię powiadamiał o najnowszych artykułach, wskaźnikach, poradach , aktach prawnych oraz interpretacjach podatkowych na portalu podatnik.info.

 

 

Wielofunkcyjność Widgeta pozwala na dopasowanie do Twoich potrzeb formy i treści dostarczanych informacji.
Newsletter Administratora umożliwia otrzymywanie wiadomości wysyłanych przez Redakcję bezpośrednio do użytkowników.
Z kolei funkcją Newslettera ogólnego jest powiadamianie o aktualizacjach związanych z nowszą wersją programu, nowych dostępnych aktywnych formularzach, wiadomościach, wskaźnikach, aktach prawnych oraz interpretacjach. Menu portalu w widgecie to szybki przegląd skrótów aktualności dostępnych w serwisie.
Widget umożliwia również korzystanie z mini wyszukiwarki serwisowej. Dzięki niej szybko odnajdziesz potrzebne Ci informacje.
Wszystkie powiadomienia wyświetlają się przez 5 sekund w TRAYU (miejsce obok zegarka na dolnym pasku).
Ikona zmienia się w momencie otrzymania nowych wiadomości a kliknięcie w nią w TRAYU uruchamia podgląd wiadomości lub włącza opcje widgeta.

 

Pobierz Widget