Gorące tematy
Kalendarz podatnika

Opinie i rekomendacje


Kiedy znalazłam ten program, nie mogłam uwierzyć, że wszystkie potrzebne mi dokumenty i formularze mogą znajdować się w jednym miejscu. Nie muszę już tracić czasu na poszukiwania ich w Internecie i martwić się więcej o aktualność wypełnianych druków.

Janina Kurzajewska, handlowiec z Krakowa


Program z aktywnymi formularzami stanowi nieocenioną bazę wszelkich dokumentów, które mogą być przydatne każdemu. Korzystam z niego przy każdej okazji ponieważ zawsze mogę tam znaleźć to, czego szukam. Pozwala mi to zaoszczędzić mój czas i pieniądze. Polecam każdemu, kto często potrzebuje łatwego dostępu do wszelkich druków urzędowych.

Maria Ogończyk, właścicielka firmy z Zielonej Góry


Dobrze, że znalazłem tą stronę, ten program do wypełniania PIT-ów nie tylko pomógł mi wszystko policzyć, ale jeszcze pokazywał błędy, jeżeli coś źle wypełniłem. Wypełniony wniosek od razu przesłałem do urzędu, bez stania w kolejkach. Szczerze polecam takie rozwiązanie!

Marcin Staszewski, student III roku weterynarii, Gdańsk


Co roku miałam ten sam problem ze składaniem mojego zeznania do urzędu, zawsze się bałam, że coś źle wypełnię i potem będę musiała poprawiać to w ostatniej chwili… W tym roku wypełniłam je w tym programie, ponieważ słyszałam, że to nie takie trudne. Nie dość, że komputer pokazywał mi miejsca, które mam wypełnić i wyświetlał dokładnie, gdzie mam błędy, to jeszcze praktycznie wypełnił wszystko sam! Gorąco polecam takie rozwiązanie, już zawsze będę korzystać z tego programu!

Jadwiga Mielcarz, fryzjerka z Giżycka


Prowadzę biuro doradztwa podatkowego, już od jakiegoś czasu korzystam z druków i formularzy z tej strony, a także polecam ją swoim klientom. Bardzo wygodne i przydatne narzędzie, wszystko aktualne i zgromadzone w jednym miejscu, polecam wszystkim.

Tomasz Namysłowski, doradca podatkowy, Rzeszów