Gorące tematy
W jaki sposób rozliczysz się w 2018 r. z fiskusem?
sondaż 393 głosów
84%

przez internet przy użyciu programu do rozliczenia PIT-ów

332 głosów
10%

samodzielnie wypełnię papierowy formularz PIT

41 głosów
2%

skorzystam z usług księgowego lub doradcy podatkowego

9 głosów
3%

zrobię to w inny sposób

11 głosów

GŁOSUJ

Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także
Wysoka ocena nowej usługi PARP-u
Redakcja
http://sxc.hu/

Wysoka ocena nowej usługi PARP-u

Podziel się tym artykułem:   

Od końca maja br. przedsiębiorcy mogą korzystać z nowej usługi pilotażowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod nazwą Asysta. W pierwszym miesiącu jej dostępności, chęć oraz potrzebę otrzymania wsparcia udzielanego w ramach Asysty, wyraziło dwudziestu pięciu klientów.

Klienci korzystający z doradztwa w ramach projektu dobrze oceniają zakres, przebieg oraz efekt usługi. Zwracają ponadto uwagę na niską odpłatność klienta (maksymalnie 120 zł – 5% wartości usługi) w stosunku do zakresu i jakości oferowanego doradztwa. Pozostała, składająca się na całą wartość usługi, kwota (95%) jest finansowana z programu POKL.

 

Innym atutem projektu, na który często wskazują klienci, jest jego szeroka dostępność. Mogą z niej bowiem skorzystać wszystkie firmy, niezależnie od okresu dotychczasowego funkcjonowania lub branży.

 

Usługa świadczona jest przez 23 usługodawców wybranych w konkursie. Po pierwszym miesiącu świadczenia usługi, liderem została Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., która obsłużyła 8 klientów.
Do końca 2011 roku (w okresie realizacji bieżącego projektu) z usługi może skorzystać 1000 przedsiębiorstw z terenu całego kraju. Listę wykonawców usługi można znaleźć pod adresem: ksu.parp.gov.pl/pl/oferta_ksu/pilotaze/asysta

 

Źródło: PARP

Podziel się tym artykułem:   
Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl