Wypełnij PIT i wygraj złoto
http://sxc.hu/

Wypełnij PIT i wygraj złoto

Do końca marca trwa pierwszy etap konkursu organizowanego przez portal Podatnik.info. Każdy, kto rozliczy on-line swój podatek przy pomocy programu PIT Pro 2011, ma szansę wygrać jedną z 20 sztabek złota najwyższej próby (999,9). Nagrody ufundowała Mennica Wrocławska. Należąca do Grupy Trinity spółka sprzedaje złoto i srebro inwestycyjne z renomowanych światowych mennic. Sklep funkcjonuje w Internecie, ma też swoje oddziały w największych polskich miastach.

Co zrobić, żeby wygrać złoto?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę www.podatnik.info/konkurs, pobrać program PIT Pro 2011 i z rozliczyć z nim podatek za 2011 rok, przekazując 1% na rzecz Fundacji Rosa. Po wysłaniu wypełnionego formularza należy podać swój adres e-mail i – opcjonalnie – polecić konkurs swoim znajomych na popularnych portalach społecznościowych. Potem trzeba już tylko czekać na ogłoszenie listy zwycięzców. Wyniki można sprawdzić 4 kwietnia o godz. 16:00 na: www.podatnik.info/lista. Sztabkę złota wygra co setna osoba biorąca udział w konkursie.

Czym jest program PIT Pro 2011?

To darmowa aplikacja pozwalająca na samodzielne rozliczenie podatku za 2011 rok. Program PIT Pro 2011 jest intuicyjny i użyteczny. Dzięki czytelnym poleceniom, zaawansowanej opcji pomocy, weryfikacji błędów i wbudowanemu kalkulatorowi ułatwi rozliczenie PIT nawet początkującym podatnikom. Proces rozliczania można zakończyć złożeniem formularza drogą elektroniczną. Program bezpiecznie wysyła e-deklaracje i pozwala na pobranie UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru).

Nie czekaj! Rozlicz się szybciej niż inni i już dzisiaj sięgnij po złoto: www.podatnik.info/konkurs.

 

Podatnik.info

Loading Comments
Gorące tematy
Czy umowy o dzieło należy oskładkować składkami ZUS?
Wyniki sondażu: sondaż 480 głosów
34%

Tak

162 głosów
58%

Nie

276 głosów
8%

Zależy od wysokości zarobków

37 głosów
1%

Nie mam zdania

5 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także