Wypełnij PIT i wygraj złoto
http://sxc.hu/

Wypełnij PIT i wygraj złoto

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Do końca marca trwa pierwszy etap konkursu organizowanego przez portal Podatnik.info. Każdy, kto rozliczy on-line swój podatek przy pomocy programu PIT Pro 2011, ma szansę wygrać jedną z 20 sztabek złota najwyższej próby (999,9). Nagrody ufundowała Mennica Wrocławska. Należąca do Grupy Trinity spółka sprzedaje złoto i srebro inwestycyjne z renomowanych światowych mennic. Sklep funkcjonuje w Internecie, ma też swoje oddziały w największych polskich miastach.

Co zrobić, żeby wygrać złoto?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę www.podatnik.info/konkurs, pobrać program PIT Pro 2011 i z rozliczyć z nim podatek za 2011 rok, przekazując 1% na rzecz Fundacji Rosa. Po wysłaniu wypełnionego formularza należy podać swój adres e-mail i – opcjonalnie – polecić konkurs swoim znajomych na popularnych portalach społecznościowych. Potem trzeba już tylko czekać na ogłoszenie listy zwycięzców. Wyniki można sprawdzić 4 kwietnia o godz. 16:00 na: www.podatnik.info/lista. Sztabkę złota wygra co setna osoba biorąca udział w konkursie.

Czym jest program PIT Pro 2011?

To darmowa aplikacja pozwalająca na samodzielne rozliczenie podatku za 2011 rok. Program PIT Pro 2011 jest intuicyjny i użyteczny. Dzięki czytelnym poleceniom, zaawansowanej opcji pomocy, weryfikacji błędów i wbudowanemu kalkulatorowi ułatwi rozliczenie PIT nawet początkującym podatnikom. Proces rozliczania można zakończyć złożeniem formularza drogą elektroniczną. Program bezpiecznie wysyła e-deklaracje i pozwala na pobranie UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru).

Nie czekaj! Rozlicz się szybciej niż inni i już dzisiaj sięgnij po złoto: www.podatnik.info/konkurs.

 

Podatnik.info

Loading Comments
Gorące tematy
Najwygodniejszy sposób złożenia PIT-u to?
Wyniki sondażu: sondaż 1007 głosów
78%

elektroniczny

790 głosów
18%

osobiście w urzędzie skarbowym

180 głosów
4%

za pośrednictwem poczty

37 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Wicepremier Morawiecki: Jednolity podatek do kosza! PIT w 2017 roku po staremu