Uber – Trójmiasto z aplikacją
FirmBee/http://skroc.pl/70149/pixacay.com/CC0 Public Domain
Uber

Uber – Trójmiasto z aplikacją

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Uber – Trójmiasto bez tajemnic 

Aplikacja Uber Trójmiasto to dobre rozwiązanie zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Nie tylko usprawnia przemieszczanie się po mieście, ale również ułatwia zwiedzanie. Już sam proces zamawiania kursu jest bardzo łatwy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom do pasażera przyjeżdża ten kierowca, który ma najbliżej. To znacząco skraca czas oczekiwania na transport. Dodatkowo aplikacja daje możliwość sprawdzenia ceny za przejazd. Wycieczka po Trójmieście i zwiedzanie różnych zakątków miasta to znakomity sposób na poznanie nowych miejsc oraz spędzanie wolnego czasu w weekendy. Korzystając z usług kierowców Uber, Trójmiasto będzie można zwiedzić szybko i sprawnie. To także znaczna pomoc w załatwianiu codziennych spraw, jak zakupy czy dotarcie na spotkanie.

Uber na specjalne okazje

Uber oferuje nie tylko przejazdy z punktu A do punktu B. W swojej ofercie ma także przewozy bardziej luksusowe, które przydatne są na specjalne okazje. Z myślą o tym został stworzony UberBLACK i UberSUV.

Inną opcją jest Uber dla Firm, stworzony specjalnie dla biznesu i pracownikach firm. Oferta Uber Trójmiasto skierowana jest do tych, którzy chcą usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa i bez problemu docierać na spotkania z klientami, jednak bez konieczności inwestowania w samochód służbowy.

Kolejną propozycją jest Uber Eats, który umożliwia zamawianie jedzenia z dostawą do domu. W tej chwili jest to możliwe w Warszawie, jednak można zauważyć, że Uber sprawnie rozszerza swoje działania na inne miejscowości.

Uber – Trójmiasto dla kierowców 

Uber to nie tylko aplikacja dla pasażerów, ale również – dla kierowców. Właśnie dzięki niej mogą oni szybko i sprawnie przyjąć zlecenie kursu. Aby zostać kierowcą Uber Trójmiasto, trzeba jednak spełnić kilka wymagań. Pierwszą kwestią, która jest weryfikowana, są dane osobowe oraz wiek kandydata – trzeba mieć ukończone przynajmniej 21 lat. Niezbędne jest oczywiście również czynne prawo jazdy, które musi być ważne przynajmniej od roku. Wynika to z faktu, że dla Ubera ważne jest doświadczenie, bowiem na drodze zdarzają się różne sytuacje. Dobry kierowca musi wiedzieć, czego może się spodziewać oraz jak zareagować. Uber zwraca także uwagę na bezpieczeństwo pasażerów. Z tego powodu kandydat na kierowcę nie może być osobą karaną oraz nie może mieć punktów karnych na swoim koncie.

Pozostają jeszcze kwestie techniczne. Po pierwsze potrzebny będzie dobry smartfon, żeby kierowcy mogli przyjmować zlecenia. Ułatwi on także całą podróż, bowiem daje dostęp do niezawodnej nawigacji. Tak właśnie działa Uber. Trójmiasto przestaje być tajemnicą, nie trzeba wozić ze sobą mapy. Kolejna kwestia to samochód, który powinien zapewniać pasażerom bezpieczeństwo. Dlatego też musi być on przynajmniej czterodrzwiowy i zarejestrowany minimum na pięć osób. Jeśli jednak kandydat na kierowcę ma problemy z samochodem lub telefonem, może zwrócić się o pomoc do Ubera. I będzie można zaczynać pracę!

 

Loading Comments
Gorące tematy
W jaki sposób rozliczasz się z fiskusem?
Wyniki sondażu: sondaż 276 głosów
72%

używam programu do PITów

198 głosów
22%

samodzielnie

62 głosów
2%

z pomocą rodziny lub znajomych

6 głosów
4%

zlecam to księgowemu lub doradcy podatkowemu

10 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Uber – Wrocław