Uber – opinie
Flickr.com/CC-BY
Uber

Uber – opinie

Uber – opinie o aplikacji 

Jedną z zalet korzystania z Ubera jest sama aplikacja. Dzięki niej można wygodnie zamówić kurs. Jedyne co trzeba zrobić wcześniej, to założyć swoje konto i przejść pozytywnie weryfikację danych osobowych. Po tym korzystanie z aplikacji jest naprawdę łatwe. Dzięki niej można w wygodny sposób zamawiać kursy. Po przyjeździe kierowcy nie trzeba zgłaszać mu kierunku jazdy, wystarczy wsiąść do samochodu, a i tak dotrze się do celu. Właśnie tak działa Uber. Opinie pasażerów potwierdzają, ze jest to bardzo wygodne i znacznie usprawnia oraz przyspiesza dotarcie na miejsce.

Kolejną zaletą aplikacji Uber jest forma płatności. Nie trzeba mieć przy sobie portfela ani gotówki, żeby móc skorzystać z usługi. Płatność za kurs obciąża bowiem konto użytkownika, więc za jazdę płaci się dopiero po dotarciu na miejsce.

To nie wszystkie możliwości jakie daje aplikacja Uber. Opinie użytkowników zwracają uwagę także na możliwość oceniania kierowców. Opcja taka została wprowadzona z troski o bezpieczeństwo pasażerów. Po odbytym kursie pasażer może wyrazić swoje zdanie na temat konkretnego kierowcy, z którym jechał. To motywuje także kierowców do tego, aby jak najlepiej świadczyć swoje usługi.

Uber – opinie kierowców 

Aplikacja została stworzona nie tylko z myślą o pasażerach, ale także aby ułatwić pracę kierowcom. Z tego powodu jednym z niezbędnych narzędzi do rozpoczęcia pracy jest smartfon, na który należy zainstalować aplikację Uber. Opnie kierowców podkreślają, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ze względu na to, że każdy ma teraz telefon pod ręką.

Uber to dla wielu osób doskonały sposób na zabronienie dodatkowych pieniędzy – kierowcą można być nawet w drodze do swojej właściwej pracy. Dodatkową zaletą jest fakt, że każdy kierowca sam decyduje o tym kiedy i jak długo chce jeździć. Jeżeli na dany dzień ma się dosyć lub pojawiły się inne obowiązki, wystarczy wylogować się z aplikacji.

Aplikacja daje także dostęp do niezawodnej nawigacji, dzięki czemu łatwo jest być kierowcą Uber – opinie potwierdzają, że dzięki niej nawet dotarcie w nieznane zakątki miasta nie sprawia trudności. Nie trzeba zatem martwić się nieznajomością miasta czy uczyć się na pamięć mapy. 

Uber – opinie o samochodach 

Jedną z kwestii, na którą Uber zwraca uwagę, jest samochód. Każdy kierowca powinien bowiem spełnić minimalne wymagania techniczne. Samochód musi więc być bezpieczny i w pełni sprawny. Aby pasażerowie czuli się komfortowo, musi być on również przynajmniej czterodrzwiowy oraz zarejestrowany na minimum pięć osób. Dodatkową zaletą jest bagażnik, a to ze względu na fakt, że dość często z usług kierowców Uber korzystają osoby, które wyjeżdżają i muszą dostać się na dworzec kolejowy lub lotnisko, razem ze swoimi bagażami. Jednak aby zostać kierowcą Uber można zgłosić swoją kandydaturę nawet wówczas, gdy nie posiada się samochodu. W tek kwestii można liczyć na pomoc Ubera.

Loading Comments
Gorące tematy
Czy w przypadku złej obsługi ze strony urzędnika skarbówki złożysz na niego skargę?
Wyniki sondażu: sondaż 58 głosów
38%

Tak, skorzystam ze swojego prawa.

22 głosów
59%

Nie, bo i tak nie przyniesie to żadnego skutku.

34 głosów
3%

Nie wiem jak to zrobić.

2 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także