Skuteczny, profesjonalny, pomocny – policjant? Strażak?...
http://sxc.hu/
Gredan

Skuteczny, profesjonalny, pomocny – policjant? Strażak? Nie. To windykator

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Co robić w takiej sytuacji? Czy można się jakoś zabezpieczyć?  A co zrobić kiedy już jesteśmy zadłużeni? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieć mogą jedynie profesjonaliści.

Na polskim rynku funkcjonuje kilka firm windykacyjnych o ogólnopolskim zasięgu takich jak Kruk czy też szybko rozwijających się i ambitnych jak Gredan. Bardzo dobrze radzi sobie ta ostatnia, coraz aktywniej działając na rynku usług związanych z windykacją i odzyskiwaniem należności.

Masz dłużnika – masz dwa rozwiązania

– Windykacja i wykup wierzytelności, to dwa najlepsze sposoby na szybkie i skuteczne odzyskanie należności naszych klientów – tłumaczy Jolanta Wodniak Dyrektor Handlowy Gredan Sp. z o.o. Taka oferta skierowana jest do przedsiębiorców, właścicieli firm, instytucji finansowych, banków. – Jeżeli dłużnik nie spłaca zobowiązań to rewelacyjną formą jest wykupienie wierzytelności. Do pięciu dni roboczych pieniądze są na koncie wierzyciela – przekonuje Jolanta Wodniak. Fachowa i profesjonalna pomoc, jest tym, czego spodziewa się osoba, która znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i zwraca się o pomoc do firmy windykacyjnej. – Klient, który odzyska nawet 90% wartości faktury jest zadowolony, dzięki temu może spłacać swoje zobowiązania – podkreśla Jolanta Wodniak.

Prewencja – o tym warto pomyśleć

Stare porzekadło mówi: przezorny zawsze ubezpieczony. Skoro stosujemy je w życiu codziennym, dlaczego nie robić tego również, a może zwłaszcza, w biznesie. Innowacyjnym ale zarazem doskonałym narzędziem, które skutecznie motywuje kontrahenta do spłaty zobowiązań finansowych jest umieszczana na dokumentach firmowych pieczęć prewencyjna: - pieczątkę można umieścić na fakturze, lub innych dokumentach finansowych. Kluczem jest działanie psychologiczne wywierane na potencjalnym dłużniku. – 70% kontrahentów widząc pieczęć prewencyjną reguluje terminowo swoje zobowiązania finansowe. Atutem takiego rozwiązania jest również to, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów, pieczątkę można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej www.gredan.pl – deklaruje Jolanta Wodniak.

Wywiad? – pamiętaj, żeby sprawdzać

Trzeba mieć świadomość, że nie wszystkie firmy funkcjonują w sposób nie budzący żadnych wątpliwości. Sprawdzajmy więc podmioty gospodarcze, przedsiębiorstwa i firmy, z którymi zamierzamy podjąć współpracę: – jeżeli ktoś chce nawiązać relację biznesową z firmą może sprawdzić w ciągu 15 minut swojego przyszłego partnera biznesowego. W naszej bazie znajduje się prawie 6 milionów dłużników. To jeden z elementów działania wywiadowni gospodarczej, z której chętnie
 i często korzystają klienci – mówi Piotr Pisz – Dyrektor Handlowy Firmy Gredan.

Czego nie mają inni, a co nas wyróżnia

Konkurencja na rynku usług finansowych jest spora, sprawdzajmy więc co, tak naprawdę poszczególne firmy windykacyjne mają do zaoferowania. – Naszym atutem są profesjonalni i dobrze przygotowani do mediacji z dłużnikiem windykatorzy. Nie korzystamy z telefonicznej, czy pisemnej formy kontaktu. W każdym przypadku pracownicy terenowi docierają do takiej osoby bezpośrednio, dlatego, między innymi, działania te są tak skuteczne – tłumaczy Jolanta Wodniak.

Rekomendacja – czyli, co kto mówi o firmie

W dobie cyfryzacji, mediów społecznościowych i Internetu, weryfikacja firmy, pod kątem jakości i profesjonalizmu oferowanych przez nią usług nie jest trudna. – Najważniejsze są referencje klientów, które zamieszczane są na stronie internetowej. Ci, którzy skorzystali z  proponowanych rozwiązań i są zadowoleni  wracają, a to jest najlepszą rekomendacją dla innych osób, które wahają się lub zamierzają zwrócić się ze swoim problemem do firmy windykacyjnej – twierdzi Piotr Pisz.

Działająca od ponad 13 lat na rynku usług windykacyjnych spółka Gredan, zamierza rozwinąć swoją działalność i do czterech lat stworzyć sieć przedstawicielstw w całej Polsce. W tej chwili funkcjonują już w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Łodzi i Wrocławiu. Do tej pory na internetowej giełdzie długów: www.recupero.pl  – należącej do firmy, wystawiono na sprzedaż wierzytelności o łącznej wartości 25 milionów złotych.


Monika Barzycka

Loading Comments
Gorące tematy
Czy w przypadku złej obsługi ze strony urzędnika skarbówki złożysz na niego skargę?
Wyniki sondażu: sondaż 58 głosów
38%

Tak, skorzystam ze swojego prawa.

22 głosów
59%

Nie, bo i tak nie przyniesie to żadnego skutku.

34 głosów
3%

Nie wiem jak to zrobić.

2 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Przedsiębiorco, obudź się! Ty możesz być następny!