Rozlicz PIT przez Internet!
http://sxc.hu/

Rozlicz PIT przez Internet!

Akcja Ministerstwa Finansów „Szybki PIT” daje podatnikom możliwość rozliczania się przez Internet.

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

W tym roku ruszyła kampania „PIT WYŚLIJ PRZEZ INTERNET”, informująca podatników o łatwej i szybkiej formie rozliczania się z urzędem za pomocą specjalnie przygotowanego darmowego programu „e-deklaracje”. Celem kampanii jest pokazanie podatnikom urzędów od nowoczesnej, rozwojowej strony, co w konsekwencji ma zmniejszyć barierę pomiędzy urzędnikami a społeczeństwem.

 

Ministerstwo Finansów przygotowało rozbudowany projekt akcji promocyjnej. Informacja będzie docierała do podatników za pomocą trzech spotów w zabawny i jasny sposób przypominających, że do urzędu przychodzi się tylko wtedy, kiedy naprawdę ma się ważny powód: spoty promujące. Co więcej, zaplanowano drzwi otwarte urzędów, dzięki którym każda zainteresowana osoba będzie mogła obejrzeć pracę w skarbówce od kuchni. Ministerstwo nagłośni również akcję w mediach.

 

Już po raz kolejny maskotką akcji jest szeryf Szybki Pit. Postać ta jest wzorowym podatnikiem – rozlicza się bezbłędnie i zawsze najszybciej, jak tylko może. W 2011 roku Szybki Pit informuje o funkcjach programu „e-deklaracje”. Nowością jest możliwość rozliczenia się małżonków, bez konieczności wypełniania dodatkowych dokumentów. Co więcej, szeryf pomoże również przeprowadzić korektę zeznania w przypadku popełnienia błędu w rozliczeniu.

Loading Comments
Gorące tematy
Czy podatnicy dojeżdżający do pracy służbowym autem powinni płacić podatek?
Wyniki sondażu: sondaż 414 głosów
63%

Tak

260 głosów
35%

Nie

144 głosów
2%

Nie mam zdania

10 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Współmałżonek, potrzeba i załącznik promują akcję Ministerstwa Finansów