Gorące tematy
Do kiedy z reguły rozliczasz się z fiskusem?
Wyniki sondażu: sondaż 979 głosów
4%

do 31 stycznia

39 głosów
17%

do 15 lutego

167 głosów
27%

do 31 marca

269 głosów
51%

do 30 kwietnia

504 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Program „PIT-y  2011” wspomoże działalność OPP
http://sxc.hu/

Program „PIT-y 2011” wspomoże działalność OPP

Łatwa, intuicyjna obsługa, czytelny interfejs oraz najnowsza technologia - to największe atuty programu do wypełniania PIT-ów przygotowanego przez ekspertów Podatnik.info. Podatnicy rozliczający się z fiskusem co roku mają możliwość przekazania 1% swojego podatku potrzebującym – warto zadbać o to, aby ta kwota trafiła na konto Państwa organizacji.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Podatnik.info?

- Podatnik.info zapewnia licencję na program w specjalnej wersji dedykowanej wyłącznie danej Organizacji Pożytku Publicznego z logo OPP. Na tworzonych za pomocą naszego programu formularzach, w odpowiednich rubrykach zamieszczone są "na sztywno" dane Państwa organizacji – cel szczegółowy 1%, oraz nr KRS,

- w program wbudowany jest kreator, który poprzez zadawanie pytań prowadzi użytkownika "krok po kroku" w procesie rozliczenia PIT,

- każdej fundacji, która nie posiada własnej strony www, zaproponujemy założenie subdomeny z prostą stroną informacyjną o OPP, oraz aktywnym linkiem do programu.

Co świadczy o skuteczności programu „PIT-y 2011”?

- rekomendacja Fundacji Rosa (5. miejsce wśród OPP, które w 2011 r. otrzymały najwyższe kwoty w skali całego kraju),

- rekomendacja Instytutu Polskiej Księgowości,

- nasze formularze rozliczeniowe tworzone są w oparciu o najnowsze przepisy podatkowe (m. in. będą dostosowane do zmiany numeru identyfikacji podatkowej z NIP na PESEL), przez zawodowych księgowych z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie podatków.

Z jakiego powodu podatnicy chętnie korzystają z programu „PIT-y 2011”?

- portal Podatnik.info jest aktualnym i rzetelnym źródłem informacji podatkowej,

- „PIT-y 2011” to prosty w obsłudze oraz posiadający czytelny interfejs program w pełni skonfigurowany z systemem e-deklaracje, pozwalającym na zgłoszenie zeznania rocznego drogą elektroniczną do Ministerstwa Finansów,

- elektronicznie złożone zeznanie generuje Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), które jest traktowane na równi z dowodem nadania listu poleconego czy złożeniem zeznania bezpośrednio w Urzędzie Skarbowym.

Dodatkowo dla każdej zakupionej kopii programu (jedna firma może zamówić więcej niż jedną kopię), Podatnik.info otwiera bezpłatny dostęp do panelu, gdzie w każdym momencie będzie można sprawdzić statystyki dotyczące zakupionej kopii, a w szczególności: ilość pobrań programu, liczbę uruchomień (pierwszych oraz całkowitą), ilość deklaracji wysłanych i rozliczonych drogą elektroniczną. Wszystkie te dane dostępne są w podziale na dni.

Szczegółowe warunki współpracy podlegają indywidualnym negocjacjom z każdą z organizacji, stanowią przedmiot pisemnej umowy pomiędzy stronami oraz gwarantują stabilność zasad podjętej współpracy. Pozwala to na dostosowanie oferty programu do oczekiwań zamawiającego w znacznie szerszym zakresie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy pod adresem: biuro@podatnik.info

 

Podatnik.info

Loading Comments