Gorące tematy
Czy umowy o dzieło należy oskładkować składkami ZUS?
Wyniki sondażu: sondaż 480 głosów
34%

Tak

162 głosów
58%

Nie

276 głosów
8%

Zależy od wysokości zarobków

37 głosów
1%

Nie mam zdania

5 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Program „PIT-y  2011” wspomoże działalność OPP
http://sxc.hu/

Program „PIT-y 2011” wspomoże działalność OPP

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Podatnik.info?

- Podatnik.info zapewnia licencję na program w specjalnej wersji dedykowanej wyłącznie danej Organizacji Pożytku Publicznego z logo OPP. Na tworzonych za pomocą naszego programu formularzach, w odpowiednich rubrykach zamieszczone są "na sztywno" dane Państwa organizacji – cel szczegółowy 1%, oraz nr KRS,

- w program wbudowany jest kreator, który poprzez zadawanie pytań prowadzi użytkownika "krok po kroku" w procesie rozliczenia PIT,

- każdej fundacji, która nie posiada własnej strony www, zaproponujemy założenie subdomeny z prostą stroną informacyjną o OPP, oraz aktywnym linkiem do programu.

Co świadczy o skuteczności programu „PIT-y 2011”?

- rekomendacja Fundacji Rosa (5. miejsce wśród OPP, które w 2011 r. otrzymały najwyższe kwoty w skali całego kraju),

- rekomendacja Instytutu Polskiej Księgowości,

- nasze formularze rozliczeniowe tworzone są w oparciu o najnowsze przepisy podatkowe (m. in. będą dostosowane do zmiany numeru identyfikacji podatkowej z NIP na PESEL), przez zawodowych księgowych z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie podatków.

Z jakiego powodu podatnicy chętnie korzystają z programu „PIT-y 2011”?

- portal Podatnik.info jest aktualnym i rzetelnym źródłem informacji podatkowej,

- „PIT-y 2011” to prosty w obsłudze oraz posiadający czytelny interfejs program w pełni skonfigurowany z systemem e-deklaracje, pozwalającym na zgłoszenie zeznania rocznego drogą elektroniczną do Ministerstwa Finansów,

- elektronicznie złożone zeznanie generuje Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), które jest traktowane na równi z dowodem nadania listu poleconego czy złożeniem zeznania bezpośrednio w Urzędzie Skarbowym.

Dodatkowo dla każdej zakupionej kopii programu (jedna firma może zamówić więcej niż jedną kopię), Podatnik.info otwiera bezpłatny dostęp do panelu, gdzie w każdym momencie będzie można sprawdzić statystyki dotyczące zakupionej kopii, a w szczególności: ilość pobrań programu, liczbę uruchomień (pierwszych oraz całkowitą), ilość deklaracji wysłanych i rozliczonych drogą elektroniczną. Wszystkie te dane dostępne są w podziale na dni.

Szczegółowe warunki współpracy podlegają indywidualnym negocjacjom z każdą z organizacji, stanowią przedmiot pisemnej umowy pomiędzy stronami oraz gwarantują stabilność zasad podjętej współpracy. Pozwala to na dostosowanie oferty programu do oczekiwań zamawiającego w znacznie szerszym zakresie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy pod adresem: biuro@podatnik.info

 

Podatnik.info

Loading Comments
Zainteresuje cię także