PożyczkoPosiadacz. Jak cieszyć się wysokim zarobkiem bez...
pl.fotolia.com
PożyczkoPosiadacz

PożyczkoPosiadacz. Jak cieszyć się wysokim zarobkiem bez wysiłku?

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest PożyczkoPosiadacz?
  • Jak zostać uczestnikiem systemu?
  • W jaki sposób możesz powiększyć swój przychód?

Dołącz do grona zadowolonych klientów

PożyczkoPosiadacz to nowy sposób zarabiania który daje możliwość osiągania wysokiego przychodu. Ta platforma finansowa funkcjonuje z powodzeniem od 2013 roku, ciesząc się rosnącym zaufaniem swoich klientów. Ogromnym atutem tego Systemu Sprzedaży Pożyczek jest niemal nieograniczony dostęp do platformy wszystkich osób zainteresowanych. Zwłaszcza tych, których nie satysfakcjonują niskooprocentowane sposoby pomnażania pieniądza. Żeby zostać uczestnikiem wystarczy być osobą pełnoletnią. W odróżnieniu od innych, funkcjonujących na rynku finansowym form obracania kapitałem, tutaj nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, wystarczą chęci i odrobina czasu.

Sezamie…otwórz się

PożyczkoPosiadacz umożliwia swoim uczestnikom osiąganie dochodu wynikającego ze spłaty kupionych pożyczek, które udzielane są za pośrednictwem firmy finansowej. Pierwszym krokiem jest uzyskanie dostępu do systemu. Żeby móc z niego korzystać wystarczy podpisać umowę i już można zacząć zarabiać. Mechanizm działania systemu jest prosty. Kupujemy pożyczkę, lub pożyczki udzielone klientom firmy finansowej. Pożyczkobiorca, czyli osoba której pożyczka została udzielona spłaca ją uczestnikowi systemu w miesięcznych ratach. Każda rata składa się z kapitału pożyczki i odsetek. Te w całości trafiają do kieszeni uczestnika systemu. Dodatkowo przy zakupie pożyczki udzielany jest rabat. Całościowy zarobek pochodzi więc z odsetek kapitałowych i rabatu. To, co stanowi o wyjątkowości systemu, to możliwość osiągania wysokiego przychodu. 12,4% w skali pięciu miesięcy! Taki średni przychód staje się udziałem uczestników tej innowacyjnej platformy finansowej.

Najważniejszy jest klient

Możliwość osiągania wysokich zysków w przypadku innych form zarabiania często wiąże się z ryzykiem. Brak fachowej wiedzy może narazić nas na finansowe straty. Dla twórców Systemu PożyczkoPosiadacz najważniejszy jest klient. Uczestnik kupuje pożyczkę, która została już udzielona. Kupno następuje w momencie kiedy pożyczkobiorca nie może już odstąpić od zawartej umowy. Co w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie spłaca rat pożyczki? W momencie trzeciej niespłaconej raty zostaje zawarta umowa zwrotnego przeniesienia prawa majątkowego. Na jej podstawie wszelkie prawa i obowiązki związane z odzyskaniem należności spadają na firmę z którą zawarliśmy umowę dostępu do systemu. Odsetki i rabat za okres kiedy uczestnik systemu był właścicielem pożyczki trafiają z powrotem do niego.

Korzystałeś z takiej formy zarobku? Masz doświadczenia w tej dziedzinie?

Zachęcamy do dyskusji!
Monika Barzycka
 

Loading Comments
Gorące tematy
Czy umowy o dzieło należy oskładkować składkami ZUS?
Wyniki sondażu: sondaż 480 głosów
34%

Tak

162 głosów
58%

Nie

276 głosów
8%

Zależy od wysokości zarobków

37 głosów
1%

Nie mam zdania

5 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Raj dla emeryta, czyli inwestuj alternatywnie