PIT przez internet to już standard
http://sxc.hu/
Podatnik.info

PIT przez internet to już standard

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

3/4 więcej e-PIT niż w 2012 r.

Wynik jest tym bardziej imponujący, ponieważ w 2013 r. za pomocą systemu e-deklaracje PIT drogą elektroniczną rozliczyło się o 75 proc. podatników więcej niż rok temu i ponad 220 tys. więcej niż zakładali urzędnicy Ministerstwa Finansów.

Resort założył, że w 2013 roku otrzyma co najmniej 3 mln 333 tys. 333 PIT-ów przez internet od osób fizycznych. Przypomnijmy, iż Polacy mogli przesyłać do urzędu za pośrednictwem sieci zeznania PIT 28, 36, 36L, 37, 38, 39 oraz formularze PIT 16, 16A i 19A.

Wkrótce podatnicy rozpoczną rozliczać się z dochodów uzyskanych w 2013 r. i liczba złożonych e-deklaracji będzie jeszcze bardziej imponująca. W prosty sposób rozlicz się już dziś darmowym programem PIT pro 2013. Dołącz do grona 4 000 000 zadowolonych Polaków i prześlij PIT do urzędu pobierając program PIT lub wypełniając PIT online.

Dzięki temu zyskujesz:

  • Darmowy program za 0 zł
  • Wysyłkę PIT przez internet (e-deklaracje)
  • Gwarancję bezpieczeństwa za pomocą technologii SSL Certum
  • Szybki zwrot nadpłaty podatku
  • Wszystkie aktualne druki PIT 2013/2014 wraz załącznikami
  • Dostęp do PIT 365 dni w roku z dowolnego miejsca i urządzenia (Chmura PIT)


Pamiętaj! Korzystając z programu PIT pro 2013 otrzymujesz nieograniczony dostęp do swoich deklaracji z możliwością intuicyjnego i szybkiego rozliczenia w zaledwie 5 minut. W każdym momencie możesz wydrukować swój PIT lub wysłać online do urzędu skarbowego bez kolejek. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów i rozlicz swój PIT programem PIT pro 2013.

Piąta edycja akcji Szybki PIT

Z pewnością do tak dużej popularności rozliczania się z fiskusem drogą elektroniczną przyczyniła się prowadzona przez Ministerstwo Finansów w okresie styczeń-kwiecień 2013 r. akcja Szybki PIT. Podczas trwania kampanii Polacy mogli obejrzeć tysiące spotów w środkach masowego przekazu zachęcających do złożenia zeznania podatkowego za pośrednictwem internetu.

Ponadto do złożenia e-PIT podatników przekonywała Kancelaria Premiera pod hasłem „Szybciej, taniej, wygodniej”. Dodatkowo wiele urzędów skarbowych w całym kraju prowadziło szereg akcji nakłaniających lokalną społeczność do skorzystania z tego rodzaju formy rocznego rozliczenia, np. za pomocą całkowicie darmowego programu PIT pro 2013.

E-deklaracje jeszcze bardziej wydajne

Ministerstwo Finansów w niedalekiej przyszłości zamierza jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie systemu e-Deklaracje. Ma to zapobiec sytuacjom, w których podatnicy mieli w 2013 r. okresowe problemy z rozliczeniem się przez internet z powodu zbyt dużego obciążenia ministerialnych serwerów.


Podatnik.info 

Loading Comments
Gorące tematy
Czy umowy o dzieło należy oskładkować składkami ZUS?
Wyniki sondażu: sondaż 480 głosów
34%

Tak

162 głosów
58%

Nie

276 głosów
8%

Zależy od wysokości zarobków

37 głosów
1%

Nie mam zdania

5 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Podatnicy w 2015 roku złożyli ponad 7 mln e-PIT!