Gorące tematy
Czy 500 zł na dziecko to dobry pomysł?
sondaż 417 głosów
20%

Tak, gdyż przyczyni się do większej ilości urodzeń dzieci

82 głosów
21%

Nie, gdyż pieniądze trafią do niewłaściwych rodzin

88 głosów
59%

Nie jest to wystarczająca zachęta dla rodziców do posiadania dzieci

247 głosów

GŁOSUJ

Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także
Ogólnopolski konkurs na Urząd Skarbowy Przyjazny...
Redakcja
http://sxc.hu/

Ogólnopolski konkurs na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Podziel się tym artykułem:   

Ogólnopolski konkurs na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” odbędzie się już po raz dziewiąty. Jego ostateczne rozstrzygnięcie planowane jest na lipiec tego roku. Pomysłodawcami oraz wykonawcami przedsięwzięcia są członkowie Business Centre Club przy współpracy z Ministerstwem Finansów. 

Głównym celem organizatorów konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami. Jak informują, nie jest to przedsięwzięcie komercyjne ale ogólnopolskie a jego zadaniem jest zachęcenie przedsiębiorców do terminowego i rzetelnego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości oraz akceptacji, promowanie wysokich standardów obsługi klienta, wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędów skarbowych a zwłaszcza ich pracowników. 

 

Przedsiębiorcy wypełniając odpowiednio przygotowane do tego celu ankiety wybiorą najlepiej funkcjonujące ich zdaniem urzędy skarbowe w Polsce. Nagrodą jest uzyskanie dyplomu podpisanego przez Prezesa BCC i Podsekretarza Stanu Ministerstwa Finansów oraz prawa do używania tytułu „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. 

 

W poprzedniej edycji wyróżniono 78 urzędów, trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęły urzędy skarbowe we Wrocławiu: Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, Dolnośląski Urząd Skarbowy we Wrocławiu i Urząd Skarbowy Wrocław - Stare Miasto.

 

Więcej informacji w sprawie konkursu możesz znaleźć m.in. na stronie www.is.gdansk.pl.

Podziel się tym artykułem:   
Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl