Gorące tematy
Kto powinien mieć obowiązek używania kas fiskalnych?
Wyniki sondażu: sondaż 211 głosów
59%

Wszyscy przedsiębiorcy bez wyjątku

125 głosów
27%

Przedsiębiorcy osiągający duże obroty

56 głosów
14%

Niektóre grupy zawodowe

30 głosów
Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także
Ogólnopolski konkurs na Urząd Skarbowy Przyjazny...
Redakcja
http://sxc.hu/

Ogólnopolski konkurs na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Podziel się tym artykułem:   

Ogólnopolski konkurs na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” odbędzie się już po raz dziewiąty. Jego ostateczne rozstrzygnięcie planowane jest na lipiec tego roku. Pomysłodawcami oraz wykonawcami przedsięwzięcia są członkowie Business Centre Club przy współpracy z Ministerstwem Finansów. 

Głównym celem organizatorów konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami. Jak informują, nie jest to przedsięwzięcie komercyjne ale ogólnopolskie a jego zadaniem jest zachęcenie przedsiębiorców do terminowego i rzetelnego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości oraz akceptacji, promowanie wysokich standardów obsługi klienta, wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędów skarbowych a zwłaszcza ich pracowników. 

 

Przedsiębiorcy wypełniając odpowiednio przygotowane do tego celu ankiety wybiorą najlepiej funkcjonujące ich zdaniem urzędy skarbowe w Polsce. Nagrodą jest uzyskanie dyplomu podpisanego przez Prezesa BCC i Podsekretarza Stanu Ministerstwa Finansów oraz prawa do używania tytułu „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. 

 

W poprzedniej edycji wyróżniono 78 urzędów, trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęły urzędy skarbowe we Wrocławiu: Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, Dolnośląski Urząd Skarbowy we Wrocławiu i Urząd Skarbowy Wrocław - Stare Miasto.

 

Więcej informacji w sprawie konkursu możesz znaleźć m.in. na stronie www.is.gdansk.pl.

Podziel się tym artykułem: