Na co przeznaczamy Twój 1%: platforma Pomagacie.pl
FR

Na co przeznaczamy Twój 1%: platforma Pomagacie.pl

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Platforma Pomagacie.pl umożliwia każdemu chętnemu bezpłatne prowadzenie skutecznej kampanii w celu zbierania środków na leczenie czy poprawę warunków socjalnych. Niepotrzebne są do tego specjalistyczna wiedza ani pieniądze. Wystarczą chęci i wytrwałość.

Zakładając konto, internauta korzystający z platformy otrzymuje profesjonalne miejsce w sieci, gdzie może dotrzeć do potencjalnych darczyńców, a także dostęp do palety specjalnie przygotowanych narzędzi pomagających gromadzić niezbędne fundusze. To m.in. subkonto (dedykowane miejsce, gdzie w bezpieczny sposób zbierane są środki na daną zbiórkę), indywidualna strona internetowa z historią potrzebującej osoby, program do rozliczania PIT (1% podatku trafi bezpośrednio na konkretne, wskazane przez darczyńcę konto) oraz wsparcie specjalistów z fundacji. Ci ostatni przeprowadzają osoby korzystające z platformy przez cały proces zakładania konta i prowadzenia zbiórki oraz tworzą artykuły poradnikowe i bazę wiedzy na temat pozyskiwania funduszy.

Platforma Pomagacie.pl powstała z pasji, wiary w ludzi oraz chęci niesienia pomocy osobom najbardziej jej potrzebującym. Jednak działania podejmowane przez Fundację Rosa nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie Polaków przeznaczających 1% podatku na rozwój tego prostego, ale skutecznego i nowoczesnego narzędzia.

 

Loading Comments
Gorące tematy
Najwygodniejszy sposób złożenia PIT-u to?
Wyniki sondażu: sondaż 1007 głosów
78%

elektroniczny

790 głosów
18%

osobiście w urzędzie skarbowym

180 głosów
4%

za pośrednictwem poczty

37 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Wspólne rozliczenie z dzieckiem