MF dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka
http://sxc.hu/

MF dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

Ministerstwo Finansów przygotuje atrakcje dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Już w najbliższą niedzielę 29.05.br. w Warszawie na terenie Agrykoli i Łazienek Królewskich odbędzie się największa w Polsce impreza organizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Atrakcje dla najmłodszych przygotuje również Ministerstwo Finansów.

 

Celnicy widzą więcej – pod takim hasłem funkcjonariusze Służby Celnej zorganizują stoisko, gdzie zaprezentują m.in. okazy egzotycznych roślin i zwierząt chronionych konwencją CITES oraz przykładowe towary podrabianych marek. Nie zabraknie też pokazu umiejętności psa wyszkolonego do wykrywania przemytu oraz możliwości samochodu-laboratorium, w którym są wykonywane m.in. testy na obecność narkotyków w produktach czy analizy paliwa. Dzieci będą mogły wejść do samochodu i przyglądać się niektórym urządzeniom.

 

Ministerstwo Finansów zorganizuje też konkurs sprawdzający wiedzę, kreatywność i sprawność fizyczną. Nagrody czekają!

 

Impreza jest organizowana przez Stołeczną Estradę od 1995 r. i cieszy się wielkim powodzeniem – uczestniczy w niej ok. 25 tys. osób. Na obszarze 9 ha do dyspozycji odwiedzających będą m.in. miasteczka tematyczne, scena główna i 3 małe sceny, a na nich konkursy i występy artystyczne. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych w godz. 11-19.

Loading Comments
Gorące tematy
Czy przez 500+ kobiety świadomie rezygnują z pracy?
Wyniki sondażu: sondaż 176 głosów
50%

Tak

88 głosów
15%

Nie

27 głosów
1%

Nie mam zdania

1 głosów
34%

To wina pracodawców, bo za mało im płacili

60 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
PIT przez internet można wysłać w zaledwie kilka minut. Trzeba jednak zrobić to prawidłowo. Oto największy błąd popełniany przez podatników