Gorące tematy
Czy umowy o dzieło należy oskładkować składkami ZUS?
Wyniki sondażu: sondaż 480 głosów
34%

Tak

162 głosów
58%

Nie

276 głosów
8%

Zależy od wysokości zarobków

37 głosów
1%

Nie mam zdania

5 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Jak wybrać odpowiedni samochód?
http://sxc.hu/
Nawrot Sp. z o.o.

Jak wybrać odpowiedni samochód?

Wybór właściwego samochodu wydaje się trudną kwestią. Nowoczesna stylistyka albo czysta radość z jazdy to aspekty emocjonalne, których nie zmierzą żadne tabele osiągów. Z drugiej strony, idealny samochód powinien być dynamiczny, technologicznie zaawansowany, oszczędny i oferować szereg nowoczesnych udogodnień, ułatwiających codzienne użytkowanie. 

W rzeczywistości, rzeczy te rzadko idą w parze, jednak obecna gama Renault Clio (zwinny hatchback, pakowne kombi oraz wersja dla prawdziwych pasjonatów sportu model RS) łączy je w sposób idealny.


Od 1 kwietnia rusza, bowiem w Renault Nawrot wyjątkowa akcja promocyjna na całą gamę modelu Clio „Mamy Clio dla każdego”. W jej ramach osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy mogą skorzystać z nowego rozwiązania, gdzie już za 578 zł miesięcznie* mamy zagwarantowany czynsz leasingowy, samochód zastępczy, assistance oraz przeglądy serwisowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne i wymianę części eksploatacyjnych. Jeżeli nie chcemy pamiętać o corocznym ubezpieczeniu, je także możemy wliczyć do stałej raty miesięcznej. Oczywiście jest też atrakcyjna oferta finansowa dla osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej, która może mieć Renault Clio już za 445 zł miesięcznie**.


Dla miłośników marki Dacia na 10-lecie jej obecności na polskim rynku przygotowana została gama Celebration, która charakteryzuje się bogatym wyposażeniem oraz dedykowanym do tych wersji specjalnym lakierem metalizowanym w kolorze niebieskim. Dla wersji Celebration przygotowano rewelacyjny kredyt, którego oprocentowanie zaczyna się już od 1,52% w skali roku.


Zapraszamy do salonów NAWROT:

  • Salon Dacia w centrum Wrocławia przy ul. Sienkiewicza 10 naprzeciwko Ogrodu Botanicznego, tel. 607 820 211,
  • Salon Renault i Dacia w Długołęce przy ul. Wrocławskiej 33B, tel. 669 511 652.


Doświadczeni handlowcy pomogą Państwu w doborze samochodu dopasowanego do Waszych potrzeb oraz doradzą w temacie sfinansowania tego zakupu.


*Wyliczenia dla wersji BUSINESS 1.2 16V 75V rata miesięczna netto, wpłata własna 10%, opcja wykupu 45,30%, 36 miesięcy. Rata uwzględnia koszt: assistance, zarządzania i serwisu mechanicznego z limitem 60 tys. km w okresie 36 miesięcy.
**Wyliczenia dla wersji LIFE 1.2 16V 75V, wpłata własna 35%, rata końcowa 50%.


25 miesięcy, oprocentowanie nominalne 3,99%

Loading Comments