Gdzie rozliczyć PIT online za 2018?
FreeImages
Podatnik.Info

Gdzie rozliczyć PIT online za 2018?

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Możliwości wygodnego rozliczenia zeznania podatkowego jest coraz więcej – gdzie rozliczyć PIT online, aby nie sprawił on nam żadnych trudności?

 

Gdzie rozliczyć PIT online? W dowolnym miejscu!

Nie sposób nie docenić użyteczności i prostoty rozwiązań, opartych o korzystanie z tzw. chmury. W przypadku naprzemiennej pracy na więcej niż jednym urządzeniu (komputer prywatny, komputer służbowy bądź smartfon), zmiany dokonane na jednym urządzeniu są automatycznie nanoszone na pozostałe urządzenia. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się również w przypadku programów służących do rozliczenia PIT prze internet.

 

Rozważając nad tym, gdzie rozliczyć PIT online, warto mieć na uwadze możliwości, które oferuje tego rodzaju rozwiązanie. Przechowywanie szkicu deklaracji podatkowej wewnątrz za, otwiera przed podatnikiem całą gamę nowych rozwiązań. Uzupełnianie formularza może być przeprowadzone na dowolnym urządzeniu, a użytkownik może w każdej chwili sprawdzić zawartość przesłanego dokumentu. 

 

Gdzie rozliczyć PIT online przy pomocy urządzenia mobilnego?

Program PIT oferuje nie tylko złożenie deklaracji przy użyciu przeglądarki internetowej bądź dedykowanej aplikacji na system Windows. Posiadacze smartfonów z systemem Android mogą teraz skorzystać z oprogramowania PIT APP. Narzędzie to automatycznie wyodrębni kwoty z formularza PIT-11 i przeniesie je do odpowiednich rubryk PIT-37. Podobnie jak w przypadku programów na komputery stacjonarne, użytkownik ma swobodę edycji stworzonej przez PIT APP deklaracji. Zmianie podlega wysokość należnych ulg i odliczeń, jak również szczegółowe dane podatnika.

 

Gdzie rozliczyć PIT online poprawnie i bezpiecznie?

Niezależnie od wybranej przez nas wersji aplikacji (na przeglądarkę, system Windows bądź system Android), program PIT znacząco ułatwia nam bezbłędne wypełnienie wymaganego formularza.  Zarówno PIT Pro, jak i PIT APP spełniają wszystkie kryteria Ministerstwa Finansów w zakresie bezpieczeństwa przesyłanych danych. W zaledwie kilkanaście sekund po przesłaniu Jednolitego Pliku Kontrolnego, serwery fiskusa poinformują nas o statusie uzupełnionego dokumentu.

 

Procedury związane z rozliczeniem rocznego podatku kończą się w momencie otrzymania Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO). Jeśli użytkownikowi wyświetli się komunikat status 200, oznacza to, że wypełniony przez niego formularz został poprawnie odebrany przez Ministerstwo Finansów. Wahasz się gdzie rozliczyć PIT 2019 online? Zdecyduj się na program PIT – narzędzie, z którego podatnicy skorzystali już ponad 13 milionów razy!

 

Loading Comments
Gorące tematy
Czy przez 500+ kobiety świadomie rezygnują z pracy?
Wyniki sondażu: sondaż 176 głosów
50%

Tak

88 głosów
15%

Nie

27 głosów
1%

Nie mam zdania

1 głosów
34%

To wina pracodawców, bo za mało im płacili

60 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Jak rozliczyć PIT online za 2018 rok? 3 wskazówki