Czy na wymianie walut można zarobić?
Cash Broker
Cash Broker

Czy na wymianie walut można zarobić?

Wszystko za sprawą innowacyjnego programu partnerskiego, jaki opracował jeden znany kantor internetowy – cashbroker.com.
 

O co chodzi?


Program nosi nazwę: „Zostań Brokerem” i pozwala na zarobienie nawet do 20 000 PLN w miesiącu (wg danych firmy). By zostać tytułowym brokerem wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie – broker.cashbroker.com. Zostanie nam nadany indywidualny numer brokerski, dzięki któremu będzie nam naliczana prowizja za każdym razem, gdy zostanie aktywowany (transakcją) przez nas lub przez jednego z naszych klientów.
 

Jak naliczana jest prowizja?


Zasady są niezwykle klarowne. Bo za każdą wymienioną jednostkę danej waluty* otrzymamy 15 pipsów. Zatem jeśli w danym miesiącu będziemy pośredniczyć w wymianie 1000000 jednostek waluty, (np. EUR), to nasza prowizja będzie wynosić 1500 zł (1000000 x 0,0015 = 1500). I taka kwota zostanie nam wypłacona do 10 dnia każdego miesiąca.


Widać zatem, że praktycznie nie robiąc nic i nie podejmując żadnego ryzyka, można zarobić na wymianie walut równowartość drugiej pensji. Oczywiście trzeba tylko postarać się o klientów.


* (dotyczy czterech podstawowych walut – EUR,USD,GBP,CHF).
 

Czy to się może udać?


Najprawdopodobniej tak. Przecież kantory internetowe są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, szczególnie przez firmy, które wymieniają relatywnie więcej, niż osoby prywatne. Najczęściej zapewniają one o niebo lepsze ceny i warunki wymiany niż banki i kantory tradycyjne. Nie inaczej jest z cashbroker.com, który gwarantuje darmową rejestrację konta, atrakcyjne kursy, marża na poziomie 0,25%, brak kosztów przelewu czy też brak prowizji. A takie rozwiązania przyciągają klientów jak magnes!


Cash Broker
 

Loading Comments
Gorące tematy
Jak długo czekasz na zwrot podatku?
Wyniki sondażu: sondaż 68 głosów
56%

dłużej niż miesiąc

38 głosów
35%

kilka tygodni

24 głosów
9%

tydzień

6 głosów
Kalendarz podatnika

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także