Gorące tematy
Z jakich środków powinno być finansowane leczenie Polaków?
Wyniki sondażu: sondaż 27 głosów
67%

W całości ze składki zdrowotnej

18 głosów
11%

W całości z prywatnych środków pacjenta

3 głosów
22%

Po połowie ze składki zdrowotnej i z prywatnych środków pacjenta

6 głosów
Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także

Formularze PIT

Czy na wymianie walut można zarobić?
Cash Broker
Cash Broker

Czy na wymianie walut można zarobić?

Okazuje się, że nie tylko wielcy gracze rynku Forex mogą zarabiać na wymianie walut. Mogą to również robić zwykli „zjadacze chleba” – czyli osoby, które wymieniają waluty na potrzeby własne, w związku z prowadzoną działalnością lub też współpracujące z firmą, która musi to robić. 

Wszystko za sprawą innowacyjnego programu partnerskiego, jaki opracował jeden znany kantor internetowy – cashbroker.com.
 

O co chodzi?


Program nosi nazwę: „Zostań Brokerem” i pozwala na zarobienie nawet do 20 000 PLN w miesiącu (wg danych firmy). By zostać tytułowym brokerem wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie – broker.cashbroker.com. Zostanie nam nadany indywidualny numer brokerski, dzięki któremu będzie nam naliczana prowizja za każdym razem, gdy zostanie aktywowany (transakcją) przez nas lub przez jednego z naszych klientów.
 

Jak naliczana jest prowizja?


Zasady są niezwykle klarowne. Bo za każdą wymienioną jednostkę danej waluty* otrzymamy 15 pipsów. Zatem jeśli w danym miesiącu będziemy pośredniczyć w wymianie 1000000 jednostek waluty, (np. EUR), to nasza prowizja będzie wynosić 1500 zł (1000000 x 0,0015 = 1500). I taka kwota zostanie nam wypłacona do 10 dnia każdego miesiąca.


Widać zatem, że praktycznie nie robiąc nic i nie podejmując żadnego ryzyka, można zarobić na wymianie walut równowartość drugiej pensji. Oczywiście trzeba tylko postarać się o klientów.


* (dotyczy czterech podstawowych walut – EUR,USD,GBP,CHF).
 

Czy to się może udać?


Najprawdopodobniej tak. Przecież kantory internetowe są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, szczególnie przez firmy, które wymieniają relatywnie więcej, niż osoby prywatne. Najczęściej zapewniają one o niebo lepsze ceny i warunki wymiany niż banki i kantory tradycyjne. Nie inaczej jest z cashbroker.com, który gwarantuje darmową rejestrację konta, atrakcyjne kursy, marża na poziomie 0,25%, brak kosztów przelewu czy też brak prowizji. A takie rozwiązania przyciągają klientów jak magnes!


Cash Broker
 

Loading Comments