Bez druku PIT/O nie odliczysz ulg podatkowych
http://sxc.hu/
Podatnik.info

Bez druku PIT/O nie odliczysz ulg podatkowych

Darmowy program do rozliczania PIT

Windows, MacOS, Linux, iOS oraz Android

Rozlicz PIT online

lub pobierz za darmo

Druk PIT/O niezbędnikiem podatnika

Niestety wiele osób rozliczając się z fiskusem z dochodów osiągniętych w danym roku zapomina, że PIT/O należy wypełniać i złożyć we właściwym dla miejsca zamieszkania podatnika urzędzie skarbowym równocześnie z zeznaniem podatkowym. Przeznaczony on jest do wykazywania odliczeń od dochodu (przychodu) lub od podatku, z wyjątkiem ulgi mieszkaniowej. Dodatkowo jeżeli małżonkowie opodatkowują uzyskane dochody łącznie, to składają wspólny druk PIT/O. Stanowi on załącznik do zeznań PIT-28, PIT-36 i PIT-37.

Program do PIT ułatwi odliczenie ulg

Aby nie zapomnieć dołączyć druku PIT/O do zeznania podatkowego, warto skorzystać z całkowicie darmowego programu PIT pro 2014/2015 od Podatnik.info, ponieważ system pomoże nam wybrać konieczne do wypełnienia formularze. Użytkownik zaznaczając odpowiednie pola w aplikacji (m. in. sposób rozliczenia, źródła przychodów, odliczenia dotyczące podatnika) otrzyma do uzupełnienia właściwe zeznanie (np. PIT-37) oraz załącznik (PIT/O). Następnie podatnik będzie mógł uzupełnić poszczególne rubryki wygenerowanych przez system formularzy (m. in. dane indentyfikacyjne, informacje przekazane przez płatnika na druku PIT-11 oraz przysługujące nam ulgi i darowizny).

Dlatego nie zwlekaj i już dziś w prosty sposób rozlicz się darmowym programem PIT pro 2014/2015. Dołącz do grona 4 000 000 zadowolonych Polaków i prześlij PIT do urzędu pobierając program PIT lub wypełniając PIT online.

Dzięki temu zyskujesz:

  • Darmowy program za 0 zł
  • Wysyłkę PIT przez internet (e-deklaracje)
  • Gwarancję bezpieczeństwa za pomocą technologii SSL Certum
  • Szybki zwrot nadpłaty podatku
  • Wszystkie aktualne druki PIT 2014/2015 wraz załącznikami
  • Dostęp do PIT 365 dni w roku z dowolnego miejsca i urządzenia (Chmura PIT)


Dodatkowo rozliczając PIT-y 2014 drogą elektroniczną zminimalizujemy ryzyko popełnienia błędów rachunkowych, ponieważ system zasygnalizuje nam odpowiednim komunikatem możliwość wpisania omyłkowych danych.Podatnik.info 

Loading Comments
Gorące tematy

Formularze PIT

Formularze PIT do druku

Zainteresuje cię także
Jakie ulgi w PIT-28 w 2018 roku dla ryczałtowców?