Gorące tematy
Czy 500 zł na dziecko to dobry pomysł?
sondaż 417 głosów
20%

Tak, gdyż przyczyni się do większej ilości urodzeń dzieci

82 głosów
21%

Nie, gdyż pieniądze trafią do niewłaściwych rodzin

88 głosów
59%

Nie jest to wystarczająca zachęta dla rodziców do posiadania dzieci

247 głosów

GŁOSUJ

Kalendarz podatnika
Zainteresuje cię także
Akcje Selvity debiutowały ze wzrostem 0,7 proc. do 15,1 zł
Bogdan Adamowicz
http://sxc.hu/
Progress Holding Sp. z o.o.

Akcje Selvity debiutowały ze wzrostem 0,7 proc. do 15,1 zł

Podziel się tym artykułem:   

Debiut Selvity S.A. jest 28 debiutem na rynku regulowanym i 10 spółką przechodzącą z NewConnect w 2014 roku. Inwestorzy dopisali i Zarząd Selvity przydzielił wszystkie akcje 2.651.891 sztuk oferowanych w ramach oferty publicznej. 

Stopa redukcji w transzy inwestorów indywidualnych wyniosła 88,03%, poinformowała spółka. "W transzy inwestorów indywidualnych przydzielono 318.226 akcji oferowanych; w transzy inwestorów instytucjonalnych przydziela się 2.333.665 akcji oferowanych. Średnia stopa redukcji zapisów inwestorów indywidualnych wyniosła: 88,03%" – zakomunikowała spółka.


Zgodnie z wcześniejszą decyzją spółki, do inwestorów indywidualnych trafiło 12%, a do instytucjonalnych 88% oferowanych walorów. Cena emisyjna jednej akcji oferowanej wynosiła 10,30 zł.


Ponad 27 mln zł pozyskanych od inwestorów z emisji spółka przeznaczy na finansowanie wartego ok. 60 mln zł programu inwestycyjnego, obejmującego rozwój projektów innowacyjnych – przede wszystkim z obszaru onkologii - oraz rozbudowę i wyposażenie powierzchni laboratoryjnych. Ponad 30 mln zł spółka zabezpieczyła już ze środków własnych i bezzwrotnych dotacji.

Selvita jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych w leczeniu chorób nowotworowych, chorób ośrodkowego układu nerwowego i chorób autoimmunologicznych. Zajmuje się również świadczeniem usług badawczo-rozwojowych i budową rozwiązań informatycznych wspierających projekty innowacyjne. Od 2011 roku Selvita jest notowana na rynku NewConnect.


Progress Holding Sp. z o.o. 

 

Podziel się tym artykułem:   
Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl