Biuro Rachunkowe Solus Sp. z o.o. - doświadczenie Dodaj firmę

Biuro Rachunkowe Solus Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe SOLUS świadczy usługi w zakresie prowadzenia rachunkowości małych i średnich firm. 

Doświadczenie
Magdalena

Magdalena

Prezes

Absolwentka kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Opolskim. Kontynuacją wykształcenia były studia podyplomowe Rachunkowość Finansowa i Kontrola na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Podatki w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Swoje 8-letnie doświadczenie zdobywała pracując jako Główna Księgowa w spółce akcyjnej notowanej na giełdzie oraz w największych polskich spółkach internetowych.

Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg oraz wiele dodatkowych certyfikatów. Priorytetem Prezesa biura rachunkowego jest zgrany i kompetentny zespół, ponieważ to on jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług.

Kamila

Kamila

Księgowa

Absolwentka studiów I stopnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu ze specjalizacją Rachunkowość i Auditing. Kontynuuje naukę na studiach II stopnia ze specjalizacją Audyt Finansowy i podatkowy.

Na co dzień zajmuje się rozliczaniem dotacji unijnych oraz prowadzeniem pełnej księgowości.

Anita

Anita

Księgowa

Absolwentka Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Podnosząc swoje kwalifikacje, przeszła szereg szkoleń z zakresu księgowości i podatków oraz ukończyła w tym samym kierunku studia podyplomowe także w WSB we Wrocławiu.

Zdobyła bogate doświadczenie, pracując jako asystentka doradcy podatkowego i księgowa w Kancelarii Doradztwa Podatkowego oraz jako specjalista ds. podatków w jednym z największych portali internetowych.

Obecnie prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów dla osób fizycznych oraz spółek cywilnych i nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu pełnej księgowości.

Adriana

Adriana

Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Ekonomia. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie oraz liczne kursy, których celem było pogłębienie wiedzy.

Obecnie odpowiedzialna za obszar zarządzania zasobami ludzkimi (twardy HR) oraz prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu kadr i płac – outsourcing usług kadrowo-płacowy, payroll.

Monika

Monika

Księgowa

Absolwentka  Politechniki Częstochowskiej na Wydziale Zarządzania o specjalności Rachunkowość w Zarządzaniu. Posiada 3,5-letnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości i podatków.

Na co dzień pracuje jako samodzielna księgowa. Specjalizuje się w księgach handlowych.

Agnieszka

Agnieszka

Młodsza księgowa

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji ukończyła Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Tekstów Specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne o specjalności Przygotowanie Pedagogiczne na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Na co dzień pracuje jako młodsza księgowa.