Rozlicz PIT Online za rok 2020 w 2021 nie wychodząc z domu! - Zajmie Ci to tylko 5 min!

Opolski Urząd Skarbowy w Opolu, ul. Rejtana 3A

Placówka znajduje się na wschodniej granicy Śródmieścia miasta Opole, w okolicy trakcji kolejowej dzielącej Śródmieście i Osiedle Malinka. Mieści się niemalże naprzeciwko budynków Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu oraz Centrum Mandatowego. Jednostka jest zlokalizowana około 20 metrów od zjazdu z ulicy Rejtana na Telesfora.

Jak dojechać?

W pobliżu placówki znajduje się przystanek komunikacji miejskiej „Rejtana – Urząd Skarbowy”, do którego dojeżdżają linie autobusowe o numerach 5, 9 i 13.

Godziny urzędowania

poniedziałek 7:30-18:00 wtorek 7:30-15:30 środa 7:30-15:30 czwartek 7:30-15:30 piątek 7:30-15:30

Zasięg terytorialny

Placówka obsługuje podatników z całego województwa opolskiego działających w zakresie podatkowych grup kapitałowych, banków, zakładów ubezpieczeń, jednostek funkcjonujących na podstawie przepisów o publicznym obrocie papierami wartościowymi oraz przepisów o funduszach inwestycyjnych, jednostek prowadzących działalność na podstawie przepisów o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych, oddziałów lub przedstawicielstw przedsiębiorstw zagranicznych oraz innych osób prawnych lub jednostek organizacyjnych spełniających określone warunki. Pamiętaj, że nie każdy urząd jest dostosowany do rozliczenia formularzy PIT 37, PIT 36, PIT 39 i PIT 38. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu w naszym programie do rozliczeń PIT online!
Dojazd