Rozlicz PIT Online za rok 2020 w 2021 nie wychodząc z domu! - Zajmie Ci to tylko 5 min!

Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku, ul. Plażowa 17

Placówka jest położona we wschodniej części miasta, w dzielnicy Przemysłowa. Budynek mieści się w bliskim sąsiedztwie osiedla Plażowa oraz Lasu Bagno.

Jak dojechać?

W pobliżu placówki zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej „Ciołkowskiego/Plażowa”, do którego dojeżdża linia 105. Możliwy jest również dojazd autobusami o numerach 1, 15 i N4 do przystanku „Baranowicka/Plażowa”.

Godziny urzędowania

poniedziałek 7:30-15:30 wtorek 7:30-15:30 środa 7:30-15:30 czwartek 7:30-15:30 piątek 7:30-15:30

Zasięg terytorialny

Placówka obsługuje części miasta Białystok na prawach powiatu – Bagnówka, Bojary, Dojlidy, Dojlidy Górne, Fasty, Halickie, Pieczurki, Pietrasze, Przemysłowa, Skorupy, Wygoda, Zagórki, Zawady – oraz sąsiadujące gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów i Zawady. Tej placówce podlegają także ulice graniczne między Pierwszym a Drugim US, czyli ulica gen. Andersa, gen. Maczka, Gen. Kleeberga, Wasilkowska (na odcinku od ul. gen. Andersa do ul. Sienkiewicza), Sienkiewicza (na odcinku do ul. Warszawskiej), Warszawska, Nowowarszawska (na odcinku do ul. Ciołkowskiego), Ciołkowskiego (na odcinku od ul. Nowowarszawskiej) i Wiadukt. Pamiętaj, że nie każdy urząd jest dostosowany do rozliczenia formularzy PIT 37, PIT 36, PIT 39 i PIT 38. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu w naszym programie do rozliczeń PIT online!
Dojazd