Biuro Usług Finansowo-Księgowych "FinKa" Renata Piekarczyk

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Fin-Ka na rynku olsztyńskim działa od 2001r. na podstawie:
  • wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 37701
  • świadectwa kwalifikacyjnego nr 16697/00 wydanego przez Ministerstwo Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Właścicielem Biura jest Renata Anna Bulak - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowego studium rachunkowości zarządczej. W pracy codziennej Biura wykorzystywane są również doświadczenia zdobyte w trakcie dwuletniego okresu funkcjonowania biura w województwie mazowieckim oraz kilkuletniej pracy w komórkach kontroli urzędów skarbowych.

Ocena i opinie (5)
cena
adekwatna
terminowość
dopuszczalne opóźnienia
kwalifikacje
adekwatne
obsługa
rzetelna
łatwo trafić?
tak
zakres usług
szerszy niż podany
Z usług tej firmy korzystam od lat i jestem zadowolony. Miło i po ludzku. Kontrola z ZUS przebiegła bezproblemowo, sprawy w urzędach pozałatwiane. Z czystym sumieniem polecam.
Nie polecam, na 11 miesięcy świadczenia usług księgowych 4 pisma z ZUS o brakujących dokumentach. Właścicielka po rezygnacji z usług okazała się złośliwa i nieuprzejma. Nigdy tam nie wrócę i innym też odradzam.
Jestem przedsiębiorcą od wielu lat i wiele już moja firma przeszła różnych zawirowań i urzędowych i z innymi biurami. Przy pomocy p. Renaty wszystko udało się wyprostować i załatwić pomyślnie dla mnie. Wiem że oddałam wreszcie swoje sprawy w dobre ręce.
Wszystko zawsze w porządku. Miło i fachowo
Korzystam od kilku lat i zdecydowanie polecam. Zawsze ogromna pomoc w rozwiązaniu jakichkolwiek problemów.
Dodaj opinię
Ten adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany.
Cena
Terminowość
Kwalifikacje
Obługa
Łatwo trafic
Zakres usług