rozliczam deklaracje: PIT-37 (PIT-O) Agnieszka Zawitkowski

rozliczam deklaracje: PIT-37 (PIT-O)

Postprzez Agnieszka Kaszczuk » 07 paź 2012, 15:20

Rozliczałam deklarację PIT-37 wspólnie z mężem i zaznaczyłam, że potrzebny jest mi druk aktualizujący moje dane, a konkretnie chciałem podać nr konta w banku do przelewu kwoty nadpłaty. Niestety, druk taki się nie pojawił. Ani przy wypełnianiu deklaracji, ani podczas wydruku. Gdzie go szukać????
Agnieszka Kaszczuk

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 07 paź 2012, 17:13

Witam serdecznie, By zgłosić numer konta do przelewu nadpłaty podatku należy uzupełnić formularz ZAP-3 i złożyć go w Urzędzie Skarbowym. Niestety, czynności tej trzeba dokonać osobiście, formularz ZAP-3 jest dostępny w programie jednak nie ma możliwości wysyłki za pomocą systemu e-deklaracji. Proszę spróbować wybrać osobno druk ZAP-3 przez przejście do opcji elektronicznych druków i zaznaczenie opcji ZAP-3. Zaznaczamy, że powyższa informacja stanowi wyłącznie wyraz naszej wiedzy oraz poglądów i ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie stanowią czynności doradztwa prawnego lub podatkowego, ani też żadnego innego doradztwa. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl