Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Ewa Putek » 03 lis 2012, 21:58

witam . pracowałam w dwóch firmach więc dostałam 2 pity i rozliczyłam się elektronicznie każde osobno. czy dobrze zrobiłam? czy nie powinna tego zliczyć razem?. gdy rozliczyłam pierwszy to przyszedł komunikat ze nie przyjeło , a gdy drugi to ze dokument przyjęty. myślałam ,że zrobiłam coś źle wiec sie wracałam parę razy i wysyłałam po dobrych pary minutach dostałam aż 6 razy na maila wiadomośc od ministerstwa w sprawie złożonego zeznania podatkowego ale znów na koncir=e,, chmura pit" gdy weszłam w opcje ,,urzędowe poświadczenia odbioru pit" mam dwa razy ,że przyjeło a 3 że formularz złożony wielokrotnie . nie mam pojęcia czy to dobrze, ponieważ miałam 2 razy się rozliczyć i to by się zgadzało.
Ewa Putek

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 03 lis 2012, 23:31

Witam serdecznie, Jeżeli posiada Pani dwa PIT-y 11 (np. należności ze stosunku pracy) to należy zsumować wartości z PIT-a 11 i rozliczyc współnie na jednym formularzu. W związku z tym, iż formularz dotarł już do Ministerstwa Finansów i posiada Paniu Urzędowe Poświadczenie Odbioru PIT (UPO), to powinna Pani skorygować pierwszą złożona deklarację dopisują dochody z drugiego PIT-a. Zaznaczamy, że powyższa informacja stanowi wyłącznie wyraz naszej wiedzy oraz poglądów i ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie stanowią czynności doradztwa prawnego lub podatkowego, ani też żadnego innego doradztwa. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl