Problem z chmura.podatnik.info Bożena Brambor

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Bożena Brambor » 03 sie 2012, 07:05

witam, mam pytanie dotyczące wypełnienia pit-37. chodzi o załącznik 0 odnośnie dzieci. jestem na wychowawczym, miejsce zameldowania mam w innym mieście niż mój mąż, ale rozliczamy się razem w miejscu zameldowania męża. na dodatek ja mam dziecko z pierwszego małżeństwa i drugie z obecnym mężem. jak co roku, chciałam wpisać dzieci w załączniku 0, oboje przy "małżonku" - czyli przy mnie, bo mąż jest wpisywany zawsze jako podatnik. nie wiem jak to wpisać, gdyż program cały czas "narzuca " dzieci, przypisując mężowi- podatnikowi. jak mogę to ominąć i dzieci wpisać przy sobie? pozdrawiam. beata c.
Bożena Brambor

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 03 sie 2012, 10:37

Witam serdecznie, Co ma Pani na myśli przez stwierdzenie „narzuca”? Pogram umożliwia rozliczenie dzieci za równo z przypisaniem do podatnika jak i małżonka. Proszę się nie sugerować wykrzyknikiem przy pytaniu o rozliczeniu dziecka dla podatnika, wymusza on jedynie wypełnienie jednego z pól dla małżonka lub podatnika. Jeśli wybierze Pani „nie” i nie wybierze Pani, żadnego z miesiąca dla podatnika to będzie to poprawne wypełnienie. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl