Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Marian Szymańczak » 15 cze 2012, 03:45

witam czy jesli w trakcie roku 2012 zostala orzeknieta separacja moge sie rozliczyc jako samotnie wychowujacy rodzic?? pozdrawiam
Marian Szymańczak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 cze 2012, 22:12
 

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 15 cze 2012, 05:53

Witam serdecznie, Z wnioskiem o obliczenie podatku w sposób przewidziany dla osoby samotnie wychowującej dzieci może wystąpić podatnik jeżeli w roku podatkowym (nie musi to być cały rok podatkowy wystarczy, że przez 1 dzień roku) samotnie wychowywał dzieci (art. 6 ust. 4 updof). Zaznaczamy, że powyższa informacja stanowi wyłącznie wyraz naszej wiedzy oraz poglądów i ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie stanowią czynności doradztwa prawnego lub podatkowego, ani też żadnego innego doradztwa. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info
 
Posty: 1549
Dołączył(a): 18 kwi 2012, 18:38
 
 

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl