Inny problem

Inny problem

Postprzez Wojciech Olejarz » 28 maja 2012, 21:48

chciałem zapytać jak jest obecnie z odliczeniami z pit (osoba fizyczna) na cele dobroczynne (fundacja jaś i małgosia - wspierająca dzieci niepełnosprawne) oraz fundacje koscielne jak instytut piotra skargi - działalnosć koscioła katol. i fundacja koscielna wspierająca misjonarzy werbistów - zbiórki na pomoc misjonarzom w afryce i nie tylko. czy składając darowiznę na te cele można odliczyć wpłacane kwoty (wpłaty bankowe) z podatku? na jakim formularzu trzeba to uwidocznić? (myślę ze pit 0 ) ja wypełniam pit 37 (razem z małżonką) oraz czy kwoty wpłacane na różne cele mozna łaczyć w jedno?czy każde z osobna wypisywać?w rubryce odpowiedniej trzeba pisać konkretny cel czy tylko kwotę wpłaty? pozdrawiam i dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi. z powazaniem janusz s.
Wojciech Olejarz

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 28 maja 2012, 22:45

Witam serdecznie, Pana zapytanie jest właśnie analizowane przez nasz Zespół Techniczny. Odpowiedź zostanie przesłana w ciągu następnych kilku dni. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl