rozliczam deklaracje: PIT-37 (PIT-O)

rozliczam deklaracje: PIT-37 (PIT-O)

Postprzez Ryszard Kobylański » 07 lis 2012, 21:36

nie mogę wysłać elektronicznie zeznania
Ryszard Kobylański

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 07 lis 2012, 22:42

Witam serdecznie, Ministerstwo Finansów informuje na swojej stronie internetowej, że mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do usługi systemu e-Deklaracje. Trwają intensywne prace mające na celu przywrócenie pełnej płynności działania usługi. Prosimy ponowić spróbować dokonać wysyłki online zapisanego dokumentu na Państwa koncie w Chmurze. Są trzy sposoby edytowania swojej deklaracji oraz jej ponownego wysłania: 1. Edycja dokumentu za pomocą aplikacji: Ponowne wysłanie dokumentu odbywa się przy użyciu Programu PIT-2012-2013 lub PIT Pro 2012. Po uruchomieniu programu proszę użyć przycisku w belce menu „Opcje”, a następnie „Otwórz PIT z chmury”, po zalogowaniu wybrany dokument zostanie otworzony w programie na poziomie „Wysyłka online lub drukowanie” następnie wybrany dokument można edytować a oraz ponownie wysłać go do Ministerstwa Finansów. 2. Edycja dokumentu poprzez stronę chmury: Należy przejść na stronę http://chmura.podatnik.info/moje-pity po kliknięciu w napis „edytuj” przy danym rozliczeniu zapisanym w Chmurze w Lista Zapisanych Druków PIT-2012 wymaga posiadania programu PIT-2012-2013 lub PIT Pro 2012 w wersji aplikacji zainstalowanej na dysku komputera. 3. Edycja deklaracji online za pomocą przeglądarki: W celu edytowania dokumentu w trybie online (przy użyciu tylko strony internetowej) proszę o zalogowanie się na http://chmura.podatnik.info/moje-pity po poprawnym zalogowaniu należy kliknąć na drugi podpunkt „Uruchom program” w oknie Moje linki, który znajduje się poniżej Listy Zapisanych Druków PIT–2012. Kliknięcie napisu „Uruchom program” spowoduje uruchomienie programu PIT-2012-2013 w oknie przeglądarki internetowej. Proszę użyć przycisku w belce menu „Opcje”, a następnie „Otwórz PIT z chmury”, po zalogowaniu wybrany dokument zostanie otworzony na poziomie „Wysyłka online lub drukowanie” następnie wybrany dokument można edytować oraz ponownie wysłać go do Ministerstwa Finansów. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl