Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Władysław Florek » 17 paź 2012, 07:09

witam serdecznie. w dniu dzisiejszym rozliczałem swój pit 37, po raz pierwszy robiłem to internetowo i proszę mi powiedzieć kiedy mój pit dotrze do urzędu skarbowego?
Władysław Florek

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 17 paź 2012, 10:17

Witam serdecznie, Potwierdzenie poprawnego złożenia rozliczenia PIT w Urzędzie Skarbowym stanowi dokument Urzędowego Poświadczenia Odbioru UPO. Jest on dostępny na koncie w chmurze, po zalogowaniu na konto, w momencie, gdy wysyłka została dokonana poprawnie i nie wystąpiły żadne błędy. Po otrzymaniu dokumentu UPO, nie trzeba już składać papierowej wersji zeznania podatkowego, ani dokonywać potwierdzenia osobiście w Urzędzie Skarbowym. Jeśli zeznanie przejdzie proces weryfikacji tj. otrzyma dokument UPO to zostanie automatycznie przekazane do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. By sprawdzić status zeznania, po wysłaniu rozliczenia do Ministerstwa Finansów lub zapisaniu w Chmurze, należy: 1) Zalogować się na konto w Chmurze pod adresem http://chmura.podatnik.info/ 2) Wybrać zakładkę „UPO” W razie dalszych wątpliwości, prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl