wypełniam pit 37 i pit 0- odliczenia na rehabilitację- za leki ok, a gdzie mam wpisać za usługi rehabilitacyjne i turnusy rehabilitacyjne?

wypełniam pit 37 i pit 0- odliczenia na rehabilitację- za leki ok, a gdzie mam wpisać za usługi rehabilitacyjne i turnusy rehabilitacyjne?

Postprzez Mateusz Słupecki » 01 lis 2012, 13:22

WYPEŁNIAM PIT 37 i PIT 0- ODLICZENIA NA REHABILITACJĘ- ZA LEKI OK, A GDZIE MAM WPISAĆ ZA USŁUGI REHABILITACYJNE I TURNUSY REHABILITACYJNE?
Mateusz Słupecki
 
Posty: 1
Dołączył(a): 01 lis 2012, 07:49
 

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 01 lis 2012, 15:58

Witam serdecznie, Odpowiadając na Państwa pytanie, Proszę te kwoty uwzględnić w PIT/O w oknie „wydatki na cele rehabilitacyjne” w onie dialogowym „NIEOGRANICZONE LIMITEM” W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt. Edycja dokumentu poprzez klikniecie na napis „edytuj” przy danym rozliczeniu zapisanym w Chmurze w Lista Zapisanych Druków PIT-2012 wymaga posiadania programu PIT-2012-2013 w wersji aplikacji zainstalowanej na dysku komputera. W celu edytowania dokumentu w trybie online (przy użyciu tylko strony internetowej) proszę w swoim koncie w Chmurze po zalogowaniu kliknąć na drugi podpunkt „Uruchom program” w oknie Moje linki, który znajduje się poniżej Listy Zapisanych Druków PIT–2012. Kliknięcie napisu „Uruchom program” spowoduje uruchomienie programu PIT-2012-2013 w oknie przeglądarki internetowej. Po kliknięciu w programie „Opcje”, „Otwórz PIT z chmury” po zalogowaniu wybrany dokument zostanie otworzony w programie co umożliwi jego edycje. Dokumenty, które użytkownik już wcześniej wysłał (próbował wysłać) do Ministerstwa Finansów zostaną po edycji zapisane na koncie w Chmurze jako kolejny plik. Zaznaczamy, że powyższa informacja stanowi wyłącznie wyraz naszej wiedzy oraz poglądów i ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie stanowią czynności doradztwa prawnego lub podatkowego, ani też żadnego innego doradztwa. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info
 
Posty: 1549
Dołączył(a): 18 kwi 2012, 18:38
 
 

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl