Problem z chmura.podatnik.info Aleksandra Fogt

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Aleksandra Fogt » 26 wrz 2012, 11:29

witam, w zeznaniu jaki wypełniłam i wydrukowałam jest moja data urodzenia 01-01-0001,(oczywiście w trakcie wypełniania podałem prawidłową datę ) a ministerstwo finansów odebrało pozytywnie dokument. coś jest nie tak z tym programem ?
Aleksandra Fogt

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 26 wrz 2012, 14:19

Witam serdecznie, Od momentu zgłoszenia przez Pana błędu, nasz zespół techniczny próbował odtworzyć wskazany przez Pana problem. Niestety w naszych testach data zawsze wpisana jest prawidłowo. Czy mógłby Pan przesłać informacje w jaki sposób data została wpisana nieprawidłowo? W celu uniknięcia problemu z Pana deklaracją, bardzo proszę o przeprowadzenie następujących kroków: 1. Proszę uruchomić program i zaktualizować go do najnowszej wersji. 2. Proszę w menu kliknąć „Opcje” a następnie „Otwórz deklarację z Chmury” i otworzyć przesłaną deklarację. 3. Proszę poprawić nieprawidłowo wpisaną datę urodzenia. 4. Proszę o zaznaczenie w deklaracji pola „korekta zeznania”. Jako przyczynę proszę wpisać „Nieprawidłowa data urodzenia w deklaracji podatkowej”. 5. Tak przygotowaną deklarację proszę przesłać drogą elektroniczną do Ministerstwa Finansów. Powyższe kroki spowodują poprawienie wcześniej złożonej przez Pana deklaracji w Ministerstwie Finansów. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl