Problem z chmura.podatnik.info Leszek Siemieńczuk

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Leszek Siemieńczuk » 13 mar 2013, 19:11

witam czy jest możliwość sprawdzenia ile wynosił mnie przychód za rok 2011?gdyż potrzebna mi ta kwota do wysłania pitu przez internet a pit z zusu przez przypadek wyrzuciłem. dziękuję
Leszek Siemieńczuk

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 13 mar 2013, 22:51

Witam serdecznie, Jeśli rok temu złożone zostało rozliczenie PIT i teraz nie ma do niego dostępu to jedynie Urząd Skarbowy może udzielić informacji o dochodzie za rok 2011. Kwota Pani/Pana przychodu za rok 2011 jest konieczna do weryfikacji Pani/Pana osoby przez Ministerstwo Finansów. Jeśli nie pamięta Pani/Pana tej kwoty, nie posiada Pani/Pana kopii deklaracji za rok 2011 nie będzie Pani/Pana w stanie dokonać w tym roku wysyłki zeznania droga elektroniczną. Proszę wydrukować zapisane na Pani/Pana koncie w Chmurze zeznanie PIT, podpisać i złożyć w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Usługa konta w Chmurze pozwoli Pani/Pana w kolejnych latach mieć dostęp do kopi swojego zeznania za rok 2012 i zapoznania się z niezbędnym dochodem w celach weryfikacji przez Ministerstwo Finansów oraz w następnym roku złożyć zeznanie drogą elektroniczną. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl