Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Mieczysław Marzęda » 16 mar 2013, 00:59

witam, skorzystałem z państwa programu przed chwilą - ale nie wiem czy dobrze zrobiłem - wypełniałem w wersji krok po kroku rozliczając się z małżonką. i tak wypełnioną deklarację przesłałem elektronicznie za waszą pomocą do us. jednak zastanowiło mnie po wysłaniu czemu w zeszłym roku był to pit 37 a wasz program wypełnił mi pit 36 - nigdzie nie zaznaczałem że prowadzę własną działalność ani ja ani małżonka. nie jestem przez to pewien czy chcąc sobie ułatwić życie nie skomplikowałem go bo poszedł z państwa strony nie ten pit co trzeba do składania deklaracji podatkowej
Mieczysław Marzęda

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 16 mar 2013, 01:53

Witam serdecznie, Bardzo proszę o przesłanie więcej szczegółów dotyczących Pani problemu, bądź kontakt z numerem telefonu +48 (71) 71 22 141 Utworzenie przez program PIT-36 zamiast PIT-37 może być uwarunkowane źródłami państwa dochodów. Poza dochodami z działalności gospodarczej w PIT-36 należy również ująć: 1. Przychody z najmu prywatnego 2. Przychody wykazane w PIT-8C w części D (o których mowa w art.20 ust.1 ustawy pdof) podawane w „inne źródła” Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl