Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Czesław Węgrzynowski » 12 mar 2013, 05:38

witam. od wczorajszego wieczoru czekam na wygenerowanie upo. chciałem zapytać czy jest mozliwość weryfikacji czy pit został wysłany, bo z doświadczenia ubiegłych lat wiem, że generowanie upo trwa ok. 5 min a ja czekam już ponad 12 godzin. nie wiem czy problem leży po stonie państwa oprogramowania, czy po stronie ministerstwa. chciałbym po prostu ustalić czy muszę wysła pit jeszcze raz. pozdrawiam piotr
Czesław Węgrzynowski

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 12 mar 2013, 08:16

Witam serdecznie, Zazwyczaj potwierdzenie z Ministerstwa Finansów pojawia się w przeciągu godziny od wysłania deklaracji. W przypadku przerwy technicznej lub dużego obciążenia serwerów czas ten może się wydłużyć, jednak nie powinien przekroczyć doby. Dodatkowo w momencie gdy dokonana jest wysyłka w zakładce „UPO” powinien widnieć status deklaracji. Jeśli zakładka ta jest pusta, prosimy o ponowną wysyłkę deklaracji. By sprawdzić status zeznania, po wysłaniu rozliczenia do Ministerstwa Finansów lub zapisaniu w Chmurze, należy: 1) Zalogować się na konto w Chmurze pod adresem http://chmura.podatnik.info/ 2) Wybrać zakładkę „UPO” Zaznaczamy, że powyższa informacja stanowi wyłącznie wyraz naszej wiedzy oraz poglądów i ma wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie stanowią czynności doradztwa prawnego lub podatkowego, ani też żadnego innego doradztwa. W razie dalszych wątpliwości, prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl