Problem z chmura.podatnik.info

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Waldemar Honkisz » 15 sty 2013, 04:25

witam przeoczyłem literówkę w swoim nazwisku na deklaracji pit37. pomyłkę powyższą zauważyłem dopiero po wysłaniu dokumentu do ministerstwa. czy jest to istotna pomyłka i co w tej sytuacji mam zrobić? dziękuję za odpowiedź.
Waldemar Honkisz

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 15 sty 2013, 06:29

Witam serdecznie, Prawdopodobnie spowoduje to odrzucenie deklaracji ze względu na błąd danych identyfikacyjnych. Proszę sprawdzić status deklaracji dostępny w koncie chmura, w serwisie chmura.podatnik.info. Jeśli pojawił się komunikat o błędzie prosimy o korekcję deklaracji i ponowną wysyłkę. Edycja bezpośrednio z chmury dostępna jest gdy na komputerze zainstalowany jest program PIT. Jeśli wykorzystany był program WWW to by edytować PIT należy otworzyć program i wybrać zakładkę „Opcje” a następnie funkcję „otwórz PIT z chmury”. Wymagane będzie zalogowanie się na konto w którym zapisany został PIT. Następnie z listy należy wybrać PIT który ma być edytowany. Proszę pamiętać o ponownej wysyłce dokumentu PIT jeśli wprowadzone zostały do niego zmiany. Jeśli uprzednio wysłany dokument został przyjęty i otrzymał dokument UPO, to dokument ze zmianami należy wysłać w trybie korekty. Jeśli dokument został odrzucony ze względu na błąd, to można go wysłać w trybie normalny, bez zaznaczania opcji korekty. W razie dalszych wątpliwości prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl