Problem z chmura.podatnik.info Magdalena Bejnarowicz

Problem z chmura.podatnik.info

Postprzez Magdalena Bejnarowicz » 16 lip 2012, 13:21

dobry wieczór mam pytanie pierwszy raz korzystam z programu i jak mnie zapytano o rozliczenie pit za 2011 wpisałam "0" choć w 2011r się rozliczałam. niezrozumiałam dokładnie pytania czy ma to duże znaczenie?
Magdalena Bejnarowicz

Odpowiedź na zgłoszenie błędu

Postprzez Redakcja Podatnik.info » 16 lip 2012, 16:56

Witam serdecznie, Bez podania dokładnej wartości przychodu za rok 2011 zeznanie zostanie odrzucone ze względu na błąd w danych identyfikacyjnych które służą do potwierdzenia tożsamości podatnika. Jeśli zeznanie zostało odrzucone ze względu na ten błąd, to należy je wysłać ponownie, normalnym trybem podając poprawną wartość przychodu. Możliwe jest wykorzystanie wcześniej wprowadzonych danych przy pomocy opcji edycji. Edycja bezpośrednio z chmury dostępna jest gdy na komputerze zainstalowany jest program PIT. Jeśli wykorzystany był program WWW to by edytować PIT należy otworzyć program i wybrać zakładkę „Opcje” a następnie funkcję „otwórz PIT z chmury”. Wymagane będzie zalogowanie się na konto w którym zapisany został PIT. Następnie z listy należy wybrać PIT który ma być edytowany. Proszę pamiętać o ponownej wysyłce dokumentu PIT jeśli wprowadzone zostały do niego zmiany. Jeśli uprzednio wysłany dokument został przyjęty i otrzymał dokument UPO, to dokument ze zmianami należy wysłać w trybie korekty. Jeśli dokument został odrzucony ze względu na błąd, to można go wysłać w trybie normalny, bez zaznaczania opcji korekty. W razie dalszych wątpliwości prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Redakcja Podatnik.info
Redakcja Podatnik.info

Grupa SIS
NewConnect.infoNewConnect.info Podatnik.infoPodatnik.info Korporaty.plKorporaty.pl